נותני שירות בתחום בניית אתרים באיזור הרצליה והסביבה
כל שורה של קוד וכל פיקסל שאנו מספקות מעוצב בקפידה.אנו מחפשות כל הזמן אופקים חדשים, אתגרים והזדמנויות בתחום הפיתוח. ונשמח לעזור לך לסיים את הפרוייקט הבא.
לאחר שרכשנו ידע בכל תחומי עיצוב אתרים ופיתוח אתרים, כיום, אנחנו יודעות כיצד לספק פתרונות יצירתיים ויעילים לכל פרויקט דיגיטלי: אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי מסחר, דפי מוצר, המרת קבצי עיצוב לקוד, פיתוח תוספים, פיתוח תבניות וגיוס לקוחות חדשים!

קצת עלינו.

משנת 2009 ועד כה, אנו בית תוכנה אשר מהווה שותף אקטיבי במגוון מיזמים ופרוייקטי דיגיטל של מאות חברות מובילות מכל הסקטורים. החל מפיתוח אתרי תדמית בסיסיים ועד פיתוח מערכות מורכבות ותוספים חיצוניים למערכות. אנחנו צוות שבראשו שני נשים. העובדה חברת פיתוח המתמחה גם בפיתוח טכנולוגיות ותוספים חיצוניים מאפשרת נותנת לנו ראייה רחבה וקשת של פתרונות לכל משימה.

אתרים ופרוייקטים מרכזיים

שסיימנו לפתח ממש לאחרונה

התרשמתם? שניפגש לקפה?

מוזמנים למשרדנו 


  אנחנו מזמינות אתכם לקבוע פגישה אתנו,

  אנו יותר מנשמח לעמוד לשירותכם ולפתח יחד את הפרוייקט הבא שלכם

  טלפון: 052-7987711

  מייל: SitelStudio@gmail.com

  בניית אתרים בהרצליה – איך האיזור משפיע על מיקום האתר ועוד:

  אם אתם מחפשים בניית אתרים בהרצליה או מפתח אתרים המתגורר באיזור המרכז? אתם במקום הנכון! אנחנו מאמינות שמיקום בעל המקצוע אומנם לא החלק הארי ביותר בפיתוח האתר אבל אכן החיבור עם החברה שאחראית על בניית האתר שלכם חשוב. לכן מומלץ לבחור במפתח אתרים שמתאים לסטנדרטים שלכם.

  חברת סייטל הוקמה בשנת 2009 ומאז החברה הגדולה ביותר לשירות בניית אתרים בהרצליה, קידום אתרים בהרצליה, עיצוב אתרים בהרצליה. משרדי החברה ממוקמים באיזור השרון. החברה מספקת שירותי בניית אתרים קרוב לעשור למאות חברות ובעלי עסקים אשר מעוניינים בשיפור תדמיתם ובפיתוח תוספים ומערכות אשר ישפרו את נראות ותחומי פעילות החברה.

  בכתבה זו אדבר על מיקום חברה לבניית אתרים כגון בניית אתרים בהרצליה, עד כמה בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים מיקום החברה שבונה את האתר אינה חשובה, החשוב הינו איכות ונראות האתר המשתמעת מאלמנטים רבים. 

  אלמנטים אלה נקבעים על פי סוג המערכת ((CMS, עיצוב האתר, חווית משתמש (ux, ui(  וכו׳.. ובנוסף אסביר אודות קידום מילות מפתח באתר לפי האיזור הגאוגרפי בו אנו נמצאים במימד הפיזי.

  שנים של נסיון בתחום פיתוח אתרים מורכבים ופשוטים הביאו אותי למקום בוא יש לי זמן ורצון רב להעביר את הידע שלי הלאה. בשנים האחרונות אני והשותפה שלי ליטל ישראלי בעיקר מתמקדות במתן עזרה לחברות קטנות ומציאת פתרונות כללים לבעיות יום-יומיות מתחום הדיגיטל. 

  בתור בעלת חברה בתחום הפיתוח הוובי אני חושבת שכאשר ניגשים לבנות אתר עסקי ישנם מספר אלמנטים חשובים ביותר עליהם נצטרך לשים דגש בפיתוח ובכל שלבי הבניה הפיתוח העיצוב והקידום (החלק החשוב ביותר לדעתי). אחלק את ההסבר לחלקים כך שהניווט יהיה פשוט.

  חשיבות עיצוב אתרים בהרצליה ואיזור המרכז: כמו בכל הארץ ובפרט בהרצליה, ישנה חשיבות גדולה לעיצוב האתר. עיצוב אתר מהווה את כרטיס הביקור הדיגיטלי לעסק שלנו. על כן, עיצוב האתר תרם תחילת פיתוחו יהווה את תוואי הדרך וישפיע רבות על הצלחת התהליך. 

  איך נבחר חברת עיצוב אתרים מתאימה לנו – השלב הראשון הינו הכנת WIREFRAME – תיאור גרפי של האתר, ה WIRE-FRAME יחסוך לנו ולמעצב האתר שלנו המון עבודת חשיבה בהמשך ויחסוך זמן ושעות מיותרות. לאחר שסיימנו את מלאכת הסרטוט נוכל לגשת לעבודה.

  ממש כמו בחירת עובד חדש יש צורך בראיונות ופגישות מרובות, כך גם בבחירת מעצב גרפי לאתר. בשלב הפגישות אני ממליצה לבקש לראות אתרים שאותו גרפיקאי עיצב בעבר, בנוסף כדאי לבקש לראות את העבודות אונליין. מומלץ לבקש מהמעצב הגרפי לשלוח לנו במייל קישורים ומוקאפים על מנת שנוכל להשוות ביניהם ולמצוא את ההבדלים. תמיד תזכרו שעסקים זה קודם כל בין אנשים, לכן עדיף חיבור טוב מתיק עבודות מנופח.

  עיצוב חווית משתמש – ux,ui לפיתוח אתר בהרצליה – בעברית ל ux,ui קוראים שְׁמִישׁוּת כלומר מהיא קלות השימוש במוצר נתון. לרוב כאשר אנחנו מדברים על שמישות אנו מתכוונית למוצרים טכנולוגיים בעל חווית גלישה למשתמש כמו מערכות crm לניהול לקוחות, אתרי אינטרנט, תוספים חיצוניים וכו׳. פרופסור בן שניידרמן ויועץ השמישות ג׳ייקוס נילסן חילקו את השמישות לחמישה שלבים עיקריים:

  שלב לימודיות – בשלב זה נשאלת השאלה על כמה האתר אותו יצרנו קל ללמידה על ידי גולש חדש.

  שלב היעילות – בו נבדוק את יעילות השימוש בממשק.

  שלב הזכירות – כמו לוגו ועיצוב גרפי עד כמה העיצוב היה יעיל וזכיר.

  שלב שגיאות – כמה טעויות קיימות בממשק ומה הסטטיסטיקה לטעות בעת השימוש בממשק.

  ושלב שביעות הרצון – לאחר שארבעת השלבים הראשונים מותאמים בצורה מייטבית יש לבחון את האתר שבנינו על ידי קבוצת מבחן ולערוך משאל שביעות רצון. 

  בחירה בבונה אתרים לצורך בניית אתרים בהרצליה – המתכנת אותו נבחר יהיה זה אשר נשאיר בפניו את הנכס החשוב לנו ביותר בתהליך – קוד האתר. בחלק הראשון של בחירת בונה האתר שלנו יש צורך בהצגת תיק עבודות, כשאתם בודקים תיק עבודות של בניית אתרים כדאי לשים לב לגרסאות השונות של האתר, במידה והאתר נעשה מקובץ עיצוב כדאי לבקש גם את קבצי העיצוב ולערוך השוואה.

  סוגי אתרים שיכולים להתאים לתושבי הרצליה:

  פיתוח אתר תדמית לעסק פיזי בהרצליה – אתר כזה לרוב ישמש עסק פיזי ללא מכירת מוצרים אונליין, האתר יציג את בית העסק, באתר מסוג זה יש לשים דגש גדול יותר על נראות עיצובית איכותית, באתר זה ישולבו טפסי קריאה לפעולה לרוב מסוג יצירת קשר.בפיתוח אתר מסוג זה כדאי לשקול שימוש בצבעים רגועים.

  פיתוח אתר מכירות לעסק קיים בסביבת מרכז הרצליה – בכל פיתוח אתר מכירות בין עם בהרצליה או בכל עיר אחרת נשים דגש מיוחד הכולל פיתוח שדות מיוחדים לצורך מתן מחירי מבצע באתר, נברור טוב את הצבעים בהם נשתמש וכמו כן פיתוחים מיוחדים על מנת להעצים את הקריאה לפעולת הרכישה באתר. בבניית אתר מסוג זה כדאי לשקול הוספת נציגת צ׳אט אוטומטית אשר תקבלנה בברכה פניות מהיוניקים העוברים באתר זה.

  פיתוח אתר קטלוג בהרצליה – אתר קטלוג לרוב אתר המציג תיק עבודות מתחום המקצועות החופשיים. באתר זה יש לבחון מספר פעמים גדול את חווית המשתמש ונוחות השימוש באתר, בשלב בניית האתר יש לבחון שקוד האתר תקין, ברור, וקצר. השימוש באתר מסוג זה לרוב יהיה במעבר בין המון עמודי תוכן וטעינות דף רבות. לכן, יש להימנע מטעינות ארוכות במיוחד. באתר קטלוג נדאג שהניווט יהיה ברור ונשמור על תפריט עליו או צדדי.

  פיתוח אתר ווקומרס בהרצליה – כאשר אנחנו מדברים על עסק הפועל בצורה אינטרנטית בלבד, נשים דגש רב על ניהול מלאי נכון, קשר יציב עם הלקוח, אפשרות למעקב אחר משלוחים ועוד. מערכת ווקומרס של וורדפרס יכולה לתת מענה מלא לכל הדרישות הנ״ל. כדאי לבדוק שמחירי המוצרים בולטים וברורים והמעבר לסל הקניות ותהליך הרכישה אינם מסורבלים מידי.

  הסבר חשיבות הנראות האינטרנטית ודגשים בתהליך בניית אתר:

  רוב הטקס יבא על ידי דוגמאות כך שיהיה קל לכולם להבין גם ללא ידע בפיתוח אתרים. גם אם אתה מפתח צעיר וחסר נסיון אל חשש הגעת למקום הנכון, כאן אין צורך בהפגנת כישורים שאינם שלך אלא ללמוד מהקיים. לצורך הדוגמא בלבד, אשתמש באיזור הרצליה.אסביר תחילה את התצורה הפיזית ולאחר מיכן את הפיכתה לתצורת web של אתר אינטרנט. באיזור הרצליה נניח בשכונת גבעת זאת או בשכונה ראשית אחרת.

  דוגמא מספר אחד – מצב בוא אדם רוצה לפתוח חנות פיזית בהרצליה. סביר שכבר בזמן בניית החנות הוא ישים דגש על קווי העיצוב הכללים (כפי שראינו קודם), ינסה לשים עצמו בתור לקוח, כמו כן ינסה יחד עם אנשי המקצוע שלו למקסם את החוויה.

  יכול להיות שאפילו אותו בעל עסק יביא מעצב פנים כדי לתת במה גדולה יותר לחנות על פני המתחרות בסביבה. ולצורך מיקסום מכירות.בעל החנות, המעצב והשיפוצניק כולם יודעים שהחנות צפויה להיות ממוקמת בהרצליה לכן, המעצב ידע להמליץ לו באיזה צבעים כדאי לו להשתמש, איפה כדאי לו לשים מוצרים מסויימים שיקדמו את המכירות והיכן להניח מוצרים אחרים. יכול להיות שמפתח החנות ידע לאפיין לו גם דברים מסויימים ששונים בתושבי צפון הרצליה – שיכול להיות שלא יתאימו למכרז או דרום הרצליה אולי חווית הרכישה בהרצליה שונה מחווית רכישה במקומות אחרים בארץ. (הרי ידוע שלקהלים מסויימים יש סגנון רכישה שונה). לאחר אפיון מלא, יוכל בעל העסק לפנות אל איש מקצוע אשר ייבנה את אותה החנות בהרצליה. ויהפוך את העיצוב לפיזי ואמיתי ממש כמו קידום אורגני העוזר לעסקים ומגיע מיד לאחר שלב בניית האתר.

  בדיוק כך תתבצע גם בניית אתרים בהרצליה, אין צורך פיזי שהחברה או בעלי המקצוע שלוקחים חלק בפיתוח האתר יהיו פיזית ממוקמים בהרצליה, אבל ישנו צורך שאותם בעלי מקצוע ידעו לישם כל פרט קטן ולפרשן אותו לסביבת האינטרנט ולבסוף להפוך את הקוד לאתר אינטרנט חי תוך מיקסום חווית הרכישה יש לשים לב כבר בבניית האתר ועיצובו לקווים מנחים הן מבחינת הקהל, פלח השוק גילאים וכו׳.כשאני מדברת על בניית אתר בהרצליה. לא סתם בחרתי באופן רנדומלי את צפון הרצליה וקודש הרצליה. אני יודעת שבאיזור הקודש נמצאים המון בעלי עסקים, שמחפשים שירות של פיתוח אתרים שיענה על כל דרישותיהם בין אם אדמין האתר נמצא בהרצליה, רמת גן, חיפה או בכל מקום כזה או אחר בארץ ובעולם. 

  החל משנת 2,000 משתמשים בטכנולוגיית קוד פתוח, לרוב פיתוח ובניית האתר יעשה על בסיס מערכת וורדפרס, בניית אתרי וורדפרס מבטיחה נוחות תפעול עבורכם, קוד נקי, רספונסיביות של המערכת ועוד שלל תכונות נוספות.

  קצת עלינו:

  מבין שירותינו נמנים פיתוח אתרי אינטרנט, בניית אתרים בהרצליה, וקידום אתרים בהרצליה. עם תיק עבודות נרחב ונסיון רב שנים בכל תחומי התכנות, ובניית אתרים ומערכות מורכבות ביותר. אנו יכולות לומר בפה מלא שכשאנו לוקחות פרוייקט אנו גם נגיע לשלב הסיום שלו והעלאתו לאוויר. זאת תוך עמידה בלוחות הזמנים, ותנאי התשלום שהוגדרו מראש.

  במידה ותבחרו בנו לעיצוב, בניה ופיתוח האתר הבא שלכם, תוכלו להצטרף לעוד עשרות בעלי עסקים המרוצים מבחירתם.

  אנו נותנות שירות לכל העולם ללא חשיבות למקום הפיזי. בין עבודותנו תוכלו לראות אתרים שבנינו באירופה, ארצות הברית ופיתוחי web שנעשו במדינות רבות. בישראל אנו משתדלות לתת שירות בכל הארץ. החל מאיזור המרכז (הרצליה, רמת גן והסביבה) וכן עד איזור הצפון ודרום הרצליה כאחד.

  אנו רואות בעבודתנו שליחות להבאת הטכנולוגיות החדשות ביותר מספר צעדים קדימה. אנו לוקחות את עבודתנו ברצינות ומתמידות בה.

  קידום אתר בהרצליה :

  בחלק זה אנסה להסביר איך לקדם אתר בהרצליה, אשמח להציג בפניכם מיומנויות רבות ולעזור לכם להגיע לבצלחה בקידום האתר.

  תרם תגשו לקדם את האתר מומלץ שתשאלו את עצמכם מספר שאלות:

  שאלה ראשונה – כמה בעלי מקצוע מתחום בניית אתרים נמצאים באיזור הרצליה? וכמה מקדמי אתרים בהרצליה? אני אתן לכם רמז יש רק בהרצליה מעל 250 חברות לבניית אתרים. עכשיו כמה מיתוכן מדורגות בדירוג גבוה בבניית אתרים בהרצליה? כמעט אף אחת. ולמה? למה תוך כדי כתיבת המילים הללו אני יודעת שהעמוד הזה יהיה מקודם ויקבל דירוג הרבה יותר גבוה מכל 250 החברות לבניית אתרים האחרות שנמצאות פיזית בהרצליה, זאת עקב מיומנות כתיבת תוכן שרכשתי עם השנים ששמה דגש על מילות מפתח מסויימות.

  האתר שלי אולי לא הכי יפה אולי הוא גם לא קולע לעין כל משתמש אבל בפה מלא אני יכולה לומר שהאתר שלי נותן תוצאות. בעזרת כלי גוגל ושימוש נכון אינדוקסים מקסימליים המחושבים ומתחשבים במילות המפתח ובתוכן הקיים באתר שלי, אני יכולה לדעת שהאתר שלי תמיד יאונדקס מעלה בראש תוצאות החיפוש האורגניות. לי חשוב שלקוח שמגיע אלי מרעננה ורוצה לבנות אתר בהרצליה ולקדם את האתר שלו בהרצליה אוכל לתת לו את המענה המהיר האיכותי והזול ביותר על מנת שיוכל לעשות כן. אני לא מאמינה בתשלומים חודשיים מופרכים ללא תוצרות. אל תתבלבלו, קידום אתרים בהרצליה זה לא מקצוע קל וגם לא תמיד מספיק מוערך, אבל גם עם וותק דומיין לא כל כך גדול זה יכול לקרוא. כל אתר של כל לקוח עם סיום הבנייה והפיתוח, אני דואגת להטמיע בו את כל תוספי הקידום האפשריים ודואגת לעזור לו כמה שיותר בקידום האתר. אני מתמיע ללקוחות שלי קובץ xml לצורך שליחת מפת האתר בכלי גוגל וובמסטר, וכמו כן קורא רובוט וכו׳. מסיבה אחת פשוטה. כל חברה שבונה אתרים חתומה על אותו אתר אותו היא בנתה. ואני כמובן חתומה על האתרים אותם אני בונה, לכן אני בשונה מהמון חברות בארץ שמה דגש מאוד גדול על כמה מאפיינים שגורמים לכך שכל אחת שיוצא מהחברה שלנו הוא לא פחות ממושלם בתחומו.

  מחקר שוק תרם פיתוח וקידום אתר בהרצליה:

  הדבר הראשון אליו ניגשים כשרוצים לקדם אתר בהרצליה הוא עיצוב מותאם לקוח ומותאם תחום. אנו נבחן את הטעם האישי שלכם, ואת נראות בית העסק הפיזי שלכם ועל ידי כך נתאים עבורכם את האתר האינטרנטי המתאים ביותר עבורכם. כשזה שיקודם למעלה. אני מאמינה במחקר שוק מלא שלי עם הלקוח במשרד, הוא המפתח להצלחה בקידום אתרים בהרצליה.

  אנו נשב יחד נצפה באתרים של מתחרים מהתחום גם בהיבט הפיזי והכלכלי או עסקי וגם בתחום מילות המפתח והווב ותרם תחילת בניית האתר ופיתוח האתר אנחנו נכתוב יחד תוכנית עסקית לצורת הקוד שתהיה בפיתוח האתר, לקהל אליו אנו מעוניינים לגשת ולתוכן האתר שצריך לקלוע בול לפלח השוק. אני אוהבת להחשף לדברים חדשים ותמיד שואפת לשלמות, וכך גם אני מצפה מהלקוחות שלי, במידע ולקוח ואומר לי תשמעי יש לי עסק שנמצא בהרצליה ברחוב כזה וכזה, אני רוצה לבנות לו אתר סטנדרטי. אני דואגת ככל שאוכל שהאתר שלו לא יהיה סטנדרטי ולא יהפוך לפסל כמו מאות אלפי אתרים שנמצאים רק בשביל לסמן וי ולאמור יש לי אתר וזהו.הדבר הראשון הוא העיצוב הנראות וחוויות המשתמש.

  עיצוב מצויין גורם למשתמשים להישאר זמן רב יותר באתר שלנו מעלה את הדירוג שלנו! המטרה שלנו היא בדיוק כמו בעולם הפיזי, להרשים את הלקוחות שלנו. ככל שלקוח ישאר זמן ממושך יותר באתר שלנו כך ה- Rank (דירוג) של האתר יהיה גבוה יותר. אתר שמותאם לקידום בהרצליה בתור מילת מפתח ״בניית אתרים בהרצליה״, יתן תוצאות טובות יותר מאתר המקודם במקום אחר.

  קוד אתר קצר ואיחוד קבצי css תורם רבות לקידום האתר

  הדבר השני שאני דואגת לו זה קוד נקי וברור שמותאם למנועי החיפוש בצורה מיטבית, בדיוק כפי שאנחנו לא אוהבים לקרוא תוכן חסר משמעות, כך גם מנועי החיפוש והרובוטים שלהם.

  על מנת להביא את האתר שלנו קדימה עלינו לתת ערך מוסף לגולשים שלנו. 

  עלנו לזכור שהלקוחות שלנו לפני שהם מגיעים לקדם את האתר בהרצליה הם קודם כל לקוחות של מנוע החיפוש ועל מנת שמנוע החיפוש ימשיך להיות רלוונטיי עבורם והם ימשיכו לקבל ממנו שירות תוצאות החיפוש האורגניות והממומנות חייבות להיות ממוקדות. המיקוד נעשה על ידי מניעת כפילויות וחישוב מילות מפתח סטטיסטיות ביחס לתוכן. כמו שכבר שמתם לב אני נוקטת בגישה פרפקציוניסטית. חשוב לי שלמרות שכמעט ושום לקוח שלי לא יכול לבחון את הקוד אותו כתבתי לתת קוד איכותי לאתר ככל הניתן. קידום האתר חשוב לי מאוד. חשוב לי מאוד שקוד האתר יהיה מיטבי, קצר, ברור וקריא ביותר עם העלאת האתר אתקן ואשנה את קבצי min בשרת האחסון התאמת תמונות, איחוד קבצים וכל הנדרש על מנת שהאתר יקבל את הדירוג – ranking הגבוה ביותר במסגרת הבסיסית אליו הוא יכול לשאוף.ובמידת הצורך אתקין תוספים המתאימים לצורך כךץ

  תוספי קידום אתרים כמו yohast או all in SEO המתאימים למערכת וורדפרס. המערכת המקודמת ביותר בשוק המערכות הפתוחות.

  אנחנו בחברת סייטל, דואגים כבר בזמן בניית האתר אני מטמיע תוספי קידום ללקוחות ואפשרות ישירה לעדכון קבצים בתוספי קידום האתרים שקיימים היום אין צורך מהלקוח לדעת ולגעת בקוד האתר על מנת לשנות את Description או התגיות, ישנם כלי קידום ותוספים שבהם אפשר מהפרונט לשנות את הבקאננד של האתר. קבצי עדכון התגיות חשובים עד מאוד לקידום האתר. בסוף שלב אופטימיזציית מהירות האתר הלקוח יודרך על כל הפונקציות המובנות פנימה.

  כבר בסוף בניית האתר, אני מלמדת את הלקוחות שלי איך להשתמש בכלים למימוש פוטנצאל למילות מפתח, לקוח המתעסק בנגרות והוא נמצא בהרצליה, אני אלמד אותו בסוף בניית האתר איך להיות מקודם יותר מהרבה אתרים אחרים במילה נגר בהרצליה או נגרות בהרצליה. כמו כן אלמד את הלקוחות שלי איך לשים תיאור ותגיות מטא נכונות לאותם מילות המפתח. הכולל שימוש נכון בתגיות H1 ותגיות נוספות. 

  בעל העסק עליו דיברנו בפסקה הקודמת אשר נמצא בהרצליה, אוכל ללמד אותו לשים בכותרת של H2 את התחום העיקרי שלו לדוגמא: קידום אתר בהרצליה, קידום אתרים בהרצליה, הכותרות יופרדו בפסיקים ומקפים. ומתחת לכותרת זו יוכל לשים פסקה אשר מורכבת מתגית paragraph שלרוב ייראו כך:

  בפתיחה:

  ובסיום/p> >

  שלל אפשרויות וצירופי מילות מפתח קיימות ולכן אתדרך אתכם איך לברור נכון מבין המגוון. אלמד אתכם את תורת הכמויות ואשלח לכם אתרים שמתעסקים בבדיקות אלה במידה ותתעניינו בלמידה זו. ישנם כיום כלים הסופרים את כמות מילות המפתח במאמר ויכולים להציג את העמוד כפי שמנועי החיפוש רואים.

  אני מקשרת לכל הלקוחות שלי בסוף בניית האתר את האתר שלהם לגוגל אנליטיקס גוגל וובמסטר,גוגל טרנדס – כלי לחיפוש נפחי חיפוש של מילות מפתח. ומלמדת אותם איך להשתמש בכלים הללו לצורך הבנת הגולשים, ניתוח מלא של נתוני הגלישה ופילוח המשתמשים. בכלים אלו נוכל לקבל מידע רב גם על שגיאות סריקה הנובעות מהאתר ולתקנם בהקדם.

  גם לאחר שאתרכם באוויר וקודם במנועי החיפוש דרכנו לא נפרדות, אנחנו תמיד כאן למענה מלא המתקבל באהבה ואוזן קשבת לכל שאלה.

  חשוב לי מאוד שהאתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בקידום אתרים אורגני ככל הניתן.

  בסוף שלב בניית האתר אדע גם להמליץ לאותו הלקוח לפי המקום הפיזי בו הוא נמצא באיזה שרת כדאי לו לאחסן את האתר, ואיזו חבילה תשפיע עליו בצורה הטובה ביותר לטווח הארוך. 

  בחירת חבילת שרת האיחסון חשובה ומאוד ועל השרת להיות קרוב פיזי ככל האפשר. זאת על מנת שקצב העברת הנתנים יהיה מהיר. אם האתר שלנו נמצא בהרצליה והשרת נמצא אצל חברה אירופאית סביר שקצב ההעברה יהיה איטי ביותר מה שישפיע גם על מהירות העלאת הקבצים באתר ובסופו של דבר ישפיע על דירוג התוצאות האורגניות של האתר במנועי החיפוש כלומר השרת עליו מאוחסנים הקבצים משפיע בצורה ישירה על SEO לאתר.

  לבעל אתר שבנה אתר ונמצא בהרצליה אמליץ לאחסן בחברה מסויימת, לבעל עסק אחר שבונה אתר אצלי ונמצא בהרצליה אמליץ על חבילה אחרת גם לפי התקציב וגם לפי דרישות הסף המינימליות לקידום אותו האתר.

  לסיכום:

  בניית אתר בהרצליה וגם בניית אתר בהרצליה או לא משנה איפה בארץ, אם אתם רוצים להתחיל לקבל לידים אורגניים מהאתר שלכם ללא השקעה כספית או אם אתם חושבים בכלל על בניית אתר לעסק שלכם, אני ממליצה לכם לבדוק טוב טוב לפני מה בונה האתר שלכם נותן והאם הוא מייחס חשיבות לכל הפרטים הקטנים מהפרט הגדול ביותר כמו סביבת הפיתוח ושפות כתיבה ועד לדבר הקטן ביותר כמו plugins מיוחדים שתצטרכו או אם אתם מרעננה או שאולי מרעננה או מחו״ל.