ממוקמים בחדרה, ונותנים שירות בכל רחבי הארץ.
כל שורה של קוד וכל פיקסל שאנו מספקות מעוצב בקפידה.אנו מחפשות כל הזמן אופקים חדשים, אתגרים והזדמנויות בתחום הפיתוח. ונשמח לעזור לך לסיים את הפרוייקט הבא.
לאחר שרכשנו ידע בכל תחומי עיצוב אתרים ופיתוח אתרים, כיום, אנחנו יודעות כיצד לספק פתרונות יצירתיים ויעילים לכל פרויקט דיגיטלי: אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי מסחר, דפי מוצר, המרת קבצי עיצוב לקוד, פיתוח תוספים, פיתוח תבניות וגיוס לקוחות חדשים!

קצת עלינו.

משנת 2009 ועד כה, אנו בית תוכנה אשר מהווה שותף אקטיבי במגוון מיזמים ופרוייקטי דיגיטל של מאות חברות מובילות מכל הסקטורים. החל מפיתוח אתרי תדמית בסיסיים ועד פיתוח מערכות מורכבות ותוספים חיצוניים למערכות. אנחנו צוות שבראשו שני נשים. העובדה חברת פיתוח המתמחה גם בפיתוח טכנולוגיות ותוספים חיצוניים מאפשרת נותנת לנו ראייה רחבה וקשת של פתרונות לכל משימה.

אתרים ופרוייקטים נבחרים

שסיימנו לבנות ממש לאחרונה

התרשמתם? שניפגש לקפה?


  אנחנו מזמינות אתכם לקבוע פגישה אתנו,

  אנו יותר מנשמח לעמוד לשירותכם ולפתח יחד את הפרוייקט הבא שלכם

  כתובת: משרדנו נמצאים בחדרה, 

  רחוב הצוקים 14 עין הים – חדרה.

  טלפון: 052-7987711

  מייל: SitelStudio@gmail.com

  בניית אתרים בחדרה ואיזור השרון

  בפוסט זה אדבר על מיקום חברה לבניית אתרים כמו בניית אתרים בחדרה (איזור השרון), ובנוסף אסביר אודות קידום מילות מפתח באתר אותו אנו בונים.

  כשאנו ניגשים לבנות אתר תדמית יש לנו מספר אלמנטים חשובים עד מאוד עליהם אנו צריכים לשים דגש רב. הדבר החשוב ביותר הוא הנראות של האתר שלנו, 

  הסבר:

  בואו ניקח לצורך הדוגמא מצב בוא אדם רנדומלי רוצה לפתוח חנות פיזית בחדרה, סביר להניח שכבר בזמן בניית החנות הוא ישים דגש על קווי העיצוב הכללים, ינסה לשים את עצמו בתור אדם שנכנס, כמו כן ינסה למקסם את החוויה, יכול להיות שאפילו אותו בעל עסק יביא אדם שמתעסק בעיצוב פנים על מנת להביא את אותה החנות החיפאית הספציפית למיקסום מכירות. המעצב ידע להמליץ לו באיזה צבעים כדאי לו להשתמש, איפה כדאי לו לשים מוצרים מסויימים שיקדמו את המכירות והיכן להניח מוצרים אחרים. יכול להיות שמפתח החנות ידע לאפיין לו גם דברים מסויימים ששונים בתושבי חדרה – תל אביב אולי חווית הרכישה בחדרה ושרון המדינה שונה מחווית רכישה במקומות אחרים בארץ. (הרי ידוע שלקהלים מסויימים יש סגנון רכישה שונה). לאחר אפיון מלא, יוכל בעל העסק לפנות אל איש מקצוע אשר ייבנה את אותה החנות בחדרה. ויהפוך את העיצוב לפיזי ואמיתי ממש כמו קידום אורגני העוזר לעסקים.

  בדיוק כך תתבצע גם בניית אתרים בחדרה, אין צורך פיזי שהחברה או בעלי המקצוע שלוקחים חלק בפיתוח האתר יהיו פיזית ממוקמים בחדרה, אבל ישנו צורך שאותם בעלי מקצוע ידעו לישם כל פרט קטן ולפרש אותו לאתר אינטרנטי תוך מיקסום חווית הרכישה. כשאני מדברת על בניית אתר בחדרה ותל אביב, לא סתם בחרתי באופן רנדומלי את חדרה ותל אביב. אני יודעת שבאיזור השרון נמצאים המון בעלי עסקים, שמחפשים שירות של פיתוח אתרים שיענה על כל דרישותיהם בין אם אדמין האתר נמצא בחדרה, תל אביב, בחדרה או בכל מקום כזה או אחר בארץ ובעולם. 

  אנו נשמח מאוד לפתח, לתחזק, ולעצב עבורכם את האתר העסקי הבא שלכם. 

  כמו כן מבין שירותינו נמנים פיתוחים ופלאגינים המותאמים אישית. עם תיק עבודות נרחב ונסיון רב שנים בכל תחומי התכנות. אנו יכולות לומר בפה מלא שברגע שאנו לוקחות פרוייקט אנו גם נגיע לשלב הסיום שלו והעלאתו לאוויר. זאת תוך עמידה בלוחות הזמנים שהוגדרו מראש.

  מבין שירותנו ניתן למנות גם פיתוח תוספים מותאמים אישית עבור מערכת WordPress ועבור מערכות נוספות. במידה ותבחרו בנו לעיצוב, בניה ופיתוח האתר הבא שלכם, תוכלו להצטרף לעוד עשרות בעלי עסקים המרוצים מבחירתם.

  אנו נותנות שירות לכל העולם. בין עבודותנו תוכלו לראות אתרים שבנינו באירופה, ארצות הברית ופיתוחי web שנעשו במדינות רבות. בישראל אנו משתדלות לתת שירות בכל הארץ. החל מאיזור השרון (תל אביב, חדרה והסביבה) וכן עד איזור הצפון והדרום כאחד.

  קידום אתר בחדרה ותל אביב- איזור השרון

  אני רוצה להציג בפניכם מיומנות, בשביל זה אצטרך לגזול כמה דקות מזמנכם, תנסו רגע להתרכז ולענות על מספר שאלות:

  כמה בעלי מקצוע מתחום בניית אתרים נמצאים באיזור חדרה ותל אביב איזור השרון? אני אתן לכם רמז יש רק בחדרה מעל 250 חברות לבניית אתרים. עכשיו כמה מיתוכן מדורגות בדירוג גבוה בבניית אתרים בחדרה? כמעט אף אחת. ולמה? למה תוך כדי כתיבת המילים הללו אני יודעת שהעמוד הזה יהיה מקודם ויקבל דירוג הרבה יותר גבוה מכל 250 החברות לבניית אתרים האחרות שנמצאות פיזית בחדרה או בחדרה?

  מסיבה אחת פשוטה. כל אתר של כל לקוח שאני מסיימת לבנות אותו אני דואגת להטמיע בו את כל תוספי הקידום האפשריים ודואגת לעזור לו כמה שיותר בקידום האתר. מסיבה אחת פשוטה. כל חברה שבונה אתרים חתומה על אותו אתר אותו היא בנתה. ואני כמובן חתומה על האתרים אותם אני בונה, לכן אני בשונה מהמון חברות בארץ שמה דגש מאוד גדול על כמה מאפיינים שגורמים לכך שכל אחת שיוצא מהחברה שלנו הוא לא פחות ממושלם בתחומו.

  עיצוב אתרים יד ביד עם קידום אתרים בחדרה.

  הדבר הראשון הוא עיצוב מותאם לקוח ומותאם תחום. אני מאמינה במחקר שוק מלא שלי עם הלקוח יחד, אני אוהבת להחשף לדברים חדשים ותמיד שואפת לשלמות, וכך גם אני מצפה מהלקוחות שלי, גם אם מגיע אלי לקוח ואומר לי תשמעי יש לי עסק שנמצא בחדרה ברחוב אבג ואני רוצה לבנות לו אתר סטנדרטי. אני דואגת ככל שאוכל שהאתר שלו לא יהיה סטנדרטי ולא יהפוך לפסל כמו מאות אלפי אתרים שנמצאים רק בשביל לסמן וי והדבר הראשון הוא העיצוב הנראות וחוויות המשתמש.

  עיצוב טוב גורם למשתמשים להישאר זמן גבוה יותר באתר שלנו. המטרה שלנו היא בדיוק כמו בעולם הפיזי, להרשים את הלקוחות שלנו. ככל שלקוח ישאר זמן ממושך יותר באתר שלנו כך ה- Rank (דירוג) של האתר יהיה גבוה יותר. אתר שמותאם לקידום בחדרה, יתן תוצאות טובות יותר מאתר המקודם במקום אחר.

  קוד אתר קצר תורם רבות לקידום האתר

  הדבר השני שאני דואגת לו זה קוד נקי וברור שמותאם למנועי החיפוש בצורה מייטבית, ההתאמה נעשת על ידי איחוד קבצים ומניעת כפילויות. – כמו שכבר שמתם לב אני שואפת לפרפקציוניסטיות ועל כן חשוב לי שלמרות שכמעט שום לקוח שלי לא יכול לבחון את הקוד אותו כתבתי מכיוון שהלקוחות שלי אינם מתכנתים חשוב לי מאוד שקוד האתר יהיה מיטבי, קצר, ברור, עם העלאה של קבצי min התאמת תמונות, איחוד קבצים וכל הנדרש על מנת שהאתר יקבל את הדירוג – ranking הגבוה ביותר במסגרת הבסיסית אליו הוא יכול לשאוף.

  תוספי קידום אתרים כמו yohast או all in SEO המתאימים למערכת וורדפרס, או למערכת עליה מפותח האתר.

  הדבר הבא והשלישי שאנחנו בחברת סייטל דואגת לו, כבר בזמן בניית האתר אני מטמיע תוספי קידום ללקוחות שלי ואפשרות ישירה לעדכון קבצים. קבצי עדכון התגיות חשובות עד מאוד לקידום האתר. בסוף שלב אופטימיזציית מהירות האתר הלקוח יודרך כבר בסוף בניית האתר, אני מלמדת את הלקוחות שלי איך להשתמש בכלים למימוש פוטנצאל למילות מפתח, לקוח המתעסק בנגרות והוא נמצא בחדרה, אני אלמד אותו בסוף בניית האתר איך להיות מקודם יותר מהרבה אתרים אחרים במילה נגר בחדרה או נגרות בחדרה. כמו כן אלמד את הלקוחות שלי איך לשים תיאור ותגיות מטא נכונות לאותם מילות המפתח. הכולל שימוש נכון בתגיות H1 ותגיות נוספות. 

  לדוגמא בעל העסק עליו דיברנו בפסקה הקודם אשר נמצא בחדרה, אוכל ללמד אותו לשים בכותרת של H2 את התחום העיקרי שלו לדוגמא: קידום אתר בחדרה, ומתחת לכותרת זו יוכל לשים פסקה אשר מורכבת מתגית paragraph שלרוב ייראו כך:

  בפתיחה:

  ובסיום/p> >

  לי חשוב שכל האתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בצורה מקסימלית. בנוסף אני מקשרת לכל הלקוחות שלי בסוף בניית האתר את האתר שלהם לגוגל אנליטיקס גוגל וובמסטר ומלמדת אותם איך להשתמש בכלים הללו לצורך הבנת הגולשים, ניתוח מלא של נתוני הגלישה ופילוח המשתמשים. בכלים אלו נוכל לקבל מידע רב גם על שגיאות סריקה הנובעות מהאתר ולתקנם בהקדם.

   חשוב לי מאוד שהאתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בקידום אתרים אורגני ככל הניתן.

  בסוף שלב בניית האתר אדע גם להמליץ לאותו הלקוח לפי המקום הפיזי בו הוא נמצא באיזה שרת כדאי לו לאחסן את האתר, ואיזו חבילה תשפיע עליו בצורה הטובה ביותר לטווח הארוך. 

  בחירת חבילת שרת האיחסון חשובה ומאוד ועל השרת להיות קרוב פיזי ככל האפשר. זאת על מנת שקצב העברת הנתנים יהיה מהיר. אם האתר שלנו נמצא בחדרה והשרת נמצא אצל חברה אירופאית סביר שקצב ההעברה יהיה איטי ביותר מה שישפיע גם על מהירות העלאת הקבצים באתר ובסופו של דבר ישפיע על דירוג התוצאות האורגניות של האתר במנועי החיפוש כלומר השרת עליו מאוחסנים הקבצים משפיע בצורה ישירה על SEO לאתר.

  לבעל אתר שבנה אתר ונמצא בחדרה אמליץ לאחסן בחברה מסויימת, לבעל עסק אחר שבונה אתר אצלי ונמצא בחדרה אמליץ על חבילה אחרת גם לפי התקציב וגם לפי דרישות הסף המינימליות לקידום אותו האתר.

  לסיכום:

  בניית אתר בחדרה וגם בניית אתר בחדרה או לא משנה איפה בארץ, אם אתם רוצים להתחיל לקבל לידים אורגניים מהאתר שלכם ללא השקעה כספית או אם אתם חושבים בכלל על בניית אתר לעסק שלכם, אני ממליצה לכם לבדוק טוב טוב לפני מה בונה האתר שלכם נותן והאם הוא מייחס חשיבות לכל הפרטים הקטנים מהפרט הגדול ביותר כמו סביבת הפיתוח ושפות כתיבה ועד לדבר הקטן ביותר כמו plugins מיוחדים שתצטרכו או אם אתם מחדרה או שאולי מתל אביב או מחו״ל.