בדומה להגעתכם לפגישה עסקית, עם לקוח בפעם הראשונה סביר להניח שרובכם יסכימו איתי שהקפדה על הופעה נאותה והתנהלות מקצועית ודאי ישפיעו על הרושם הראשוני אשר ייווצר אצל הלקוח.
לכן, כמו שחשובה הפגישה ראשונה עם הלקוח, כך חשוב גם הרושם הראשוני אותו ניצור בעזרת האתר, אתר שישדר מקצועיות, רלוונטיות, ונקיון ישדר תחושה זו ללקוח.
ממחקרים שנעשו, לקוחות שהגיעו מאתרים חדשניים היוו אחוזי סגירה ורלוונטיות גבוהים יותר. לכן:

האתר הבא שתבנו צריך להיות אסתטי ומקצועי שהולם את התדמית אותה תנסו ליצור.

הציעו לכם אתר בעלות סמלית? או בחינם? בעיקר במקרה ובו אתם עסק קטן, קשה לסרב להצעה? זה הרגע עבורכם לעצור ולשאול את עצמכם! איזה מן עסק מציע עבודה ללא תמורה? ומה יהיו השלכות מסוג זה עבור התדמית העסקית שלכם?

בניית אתרים הוא עסק למקצוענים

מטפלת זוגית? עורך דין? מה לך ולבניית אתרים, סביר להניח שכלום. לכן, לא מומלץ לעשות זאת בעצמך, אתה יכול להיות האדם הכי אינטיליגנט והכי חכם אך כל זה אינו אומר שתדע לבנות אתר, אם אין לך את הידע המקצועי, מוטב שתשאיר זאת לבעל מקצוע.

חברות רבות יזמו בהקמת פלטפורמה המאפשרת לבעל עסק להקים אתר עצמאית, בשיטת ״שלם עבור מסלול״ וקבל מערכת מקצועית לבניית אתרים. ברוב המקרים תמצא את עצמך מתייאש מהבנייה העצמאית ומתעסק בכך זמן יקר ערך, זמן שמוטב היה אילו היית מתעסק בעבודתך שלך. בסופו של יום, יתכן ולבסוף תפנה לבעל מקצוע שיבנה עבורך את האתר המיוחל. ואם לא עשית זאת, קיבלת שירות בשיטת ״עשה זאת בעצמך״ ומה עם קידום? מרבית מהפלטפורמות הללו אינם מערכות שקל לקדם אותם במנועי החיפוש, יתכן ויהיה עליך להשקיע הון בשביל האופציה לקדם את אתרך. בקיצור, לא מומלץ.

בנייה חינם – שלם עבור שירותים נוספים!

לכמה מכם הציעו שירות מסוג זה? האתר עלינו, רק תתחייב לקידום במחיר סמלי של 1800 ש״ח לחודש למשך חצי שנה, וכן הלאה. כלכלי? אני בספק. מחיר נמוך או חינמי הנו דרך של חברות לבניית אתרים להכין את הקרקע לתשלום עתידי, לשירותים שרק הם יכולים לספק ובלעדיהם – האתר שלך לא יהיה אפקטיבי ומקצועי מספיק.

Sitel מציעה ללקוחותיה אתרים מקצועיים, אשר בנויים בקוד פתוח, ושהיסודות שלהם מלכתחילה מותאמים לכלל מנועי החיפוש. התרשמו מתיק העבודות שלנו ותבינו על מה מדובר.