נותני שירות בתחום בניית אתרים בחיפה והקריות
כל שורה של קוד וכל פיקסל שאנו מספקות מעוצב בקפידה.אנו מחפשות כל הזמן אופקים חדשים, אתגרים והזדמנויות בתחום הפיתוח. ונשמח לעזור לך לסיים את הפרוייקט הבא.
לאחר שרכשנו ידע בכל תחומי עיצוב אתרים ופיתוח אתרים, כיום, אנחנו יודעות כיצד לספק פתרונות יצירתיים ויעילים לכל פרויקט דיגיטלי: אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי מסחר, דפי מוצר, המרת קבצי עיצוב לקוד, פיתוח תוספים, פיתוח תבניות וגיוס לקוחות חדשים!

קצת עלינו.

משנת 2009 ועד כה, אנו בית תוכנה אשר מהווה שותף אקטיבי במגוון מיזמים ופרוייקטי דיגיטל של מאות חברות מובילות מכל הסקטורים. החל מפיתוח אתרי תדמית בסיסיים ועד פיתוח מערכות מורכבות ותוספים חיצוניים למערכות. אנחנו צוות שבראשו שני נשים. העובדה חברת פיתוח המתמחה גם בפיתוח טכנולוגיות ותוספים חיצוניים מאפשרת נותנת לנו ראייה רחבה וקשת של פתרונות לכל משימה.

אתרים ופרוייקטים נבחרים

התרשמתם? שניפגש לקפה?


  אנחנו מזמינות אתכם לקבוע פגישה אתנו,

  אנו יותר מנשמח לעמוד לשירותכם ולפתח יחד את הפרוייקט הבא שלכם

  טלפון: 052-7987711

  מייל: SitelStudio@gmail.com

  בפוסט זה אדבר על מיקום חברה לבניית אתרים כמו בניית אתרים בחיפה או בניית אתרים בקריות, ובנוסף אסביר אודות קידום מילות מפתח באתר אותו אנו בונים.

  כשאנו ניגשים לבנות אתר תדמית יש לנו כמה דברים מאוד חשובים עליהם אנו צריכים לשים דגש. הדבר החשוב ביותר הוא הנראות של האתר שלנו, ואני אסביר. בואו ניקח לצורך הדוגמא מצב בוא אדם רנדומלי רוצה לפתוח חנות פיזית בחיפה, סביר להניח שכבר בזמן בניית החנות הוא ישים דגש על קווי העיצוב הכללים, ינסה לשים את עצמו בתור אדם שנכנס, כמו כן ינסה למקסם את החוויה, יכול להיות שאפילו אותו בעל עסק יביא אדם שמתעסק בעיצוב פנים על מנת להביא את אותה החנות החיפאית הספציפית למיקסום מכירות. המעצב ידע להמליץ לו באיזה צבעים כדאי לו להשתמש, איפה כדאי לו לשים מוצרים מסויימים שיקדמו את המכירות והיכן להניח מוצרים אחרים. יכול להיות שבונה החנות ידע לאפיין לו גם דברים מסויימים ששונים בתושבי חיפה והקריות אולי חווית הרכישה בחיפה והקריות שונה מחווית רכישה במקומות אחרים בארץ. לאחר כל האפיון המלא, יוכלו לשכור איש מקצוע אשר ייבנה את אותה החנות בחיפה.
  בדיוק כך תתבצע גם בניית אתרים בחיפה, אין צורך פיזי שהחברה או בעלי המקצוע שלוקחים חלק בפיתוח האתר יהיו פיזית ממוקמים בחיפה או בקריות, אבל ישנו צורך שאותם בעלי מקצוע ידעו לישם כל פרט קטן ולפרש אותו לאתר אינטרנטי תוך מיקסום חווית הרכישה. כשאני מדברת על בניית אתר בחיפה והקריות, לא סתם בחרתי באופן רנדומלי את חיפה והקריות. אני יודעת שבאיזור הצפון נמצאים המון בעלי עסקים, שמחפשים שירות של בניית אתר שיענה על כל דרישותיהם בין אם אדמין האתר נמצא בחיפה, בקריות או בכל מקום כזה או אחר בארץ.

  אני רוצה להציג בפניכם מיומנות, בשביל זה אצטרך לגזול כמה דקות מזמנכם, תנסו רגע להתרכז ולענות על מספר שאלות:
  כמה בעלי מקצוע מתחום בניית אתרים נמצאים באיזור חיפה והקריות? אני אתן לכם רמז יש רק בחיפה מעל 250 חברות לבניית אתרים. עכשיו כמה מיתוכן מדורגות בדירוג גבוה בבניית אתרים בחיפה? כמעט אף אחת. ולמה? למה תוך כדי כתיבת המילים הללו אני יודעת שהעמוד הזה יהיה מקודם ויקבל דירוג הרבה יותר גבוה מכל 250 החברות לבניית אתרים האחרות שנמצאות פיזית בחיפה או בקריות?
  מסיבה אחת פשוטה. כל אתר של כל לקוח שאני מסיימת לבנות אותו אני דואגת להטמיע בו את כל תוספי הקידום האפשריים ודואגת לעזור לו כמה שיותר בקידום האתר. מסיבה אחת פשוטה. כל חברה שבונה אתרים חתומה על אותו אתר אותו היא בנתה. ואני כמובן חתומה על האתרים אותם אני בונה, לכן אני בשונה מהמון חברות בארץ שמה דגש מאוד גדול על כמה מאפיינים שגורמים לכך שכל אחת שיוצא מהחברה שלנו הוא לא פחות ממושלם בתחומו.
  הדבר הראשון הוא עיצוב מותאם לקוח ומותאם תחום. אני מאמינה במחקר שוק מלא שלי עם הלקוח יחד, אני אוהבת להחשף לדברים חדשים ותמיד שואפת לשלמות, וכך גם אני מצפה מהלקוחות שלי, גם אם מגיע אלי לקוח ואומר לי תשמעי יש לי עסק שנמצא בחיפה ברחוב אבג ואני רוצה לבנות לו אתר סטנדרטי. אני דואגת ככל שאוכל שהאתר שלו לא יהיה סטנדרטי ולא יהפוך לפסל כמו מאות אלפי אתרים שנמצאים רק בשביל לסמן וי והדבר הראשון הוא העיצוב הנראות וחוויות המשתמש.
  הדבר השני שאני דואגת לו זה קוד נקי וברור שמותאם למנועי החיפוש בצורה מייטבית – כמו שכבר שמתם לב אני שואפת לפרפקציוניסטיות ועל כן חשוב לי שלמרות שכמעט שום לקוח שלי לא יכול לבחון את הקוד אותו כתבתי מכיוון שהלקוחות שלי אינם מתכנתים חשוב לי מאוד שקוד האתר יהיה מיטבי, קצר, ברור, עם העלאה של קבצי min התאמת תמונות, איחוד קבצים וכל הנדרש על מנת שהאתר יקבל את הדירוג הגבוה ביותר במסגרת הבסיסית אליו הוא יכול לשאוף.
  הדבר הבא והשלישי שאני דואגת לו זה שכבר בזמן בניית האתר אני מטמיע תוספי קידום ללקוחות שלי ואפשרות ישירה לעדכון קבצים שעליהם הם עובדים חפיפה כבר בסוף בניית האתר, אני מלמדת את הלקוחות שלי איך להשתמש בכלים למימוש פוטנצאל למילות מפתח, אם נניח לקוח שלי מתעסק בנגרות והוא נמצא בחיפה, אני אלמד אותו בסוף בניית האתר איך להיות מקודם יותר מהרבה אתרים אחרים במילה נגר בחיפה או נגרות בחיפה.
  לי חשוב שכל האתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בצורה מקסימלית. בנוסף אני מקשרת לכל הלקוחות שלי בסוף בניית האתר את האתר שלהם לגוגל אנליטיקס גוגל וובמסטר ומלמדת אותם איך להשתמש בכלים הללו. חשוב לי מאוד שהאתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים ככל הניתן.
  בסוף שלב בניית האתר אדע גם להמליץ לאותו הלקוח לפי המקום הפיזי בו הוא נמצא באיזה שרת כדאי לו לאחסן את האתר, ואיזו חבילה תשפיע עליו בצורה הטובה ביותר לטווח הארוך. לבעל אתר שבנה אתר ונמצא בחיפה אמליץ לאחסן בחברה מסויימת, לבעל עסק אחר שבונה אתר אצלי ונמצא בקריות אמליץ על חבילה אחרת גם לפי התקציב וגם לפי דרישות הסף המינימליות לקידום אותו האתר.

  לסיכום:
  בניית אתר בחיפה וגם בניית אתר בקריות או לא משנה איפה בארץ, אם אתם רוצים להתחיל לקבל לידים אורגניים מהאתר שלכם ללא השקעה כספית או אם אתם חושבים בכלל על בניית אתר לעסק שלכם, אני ממליצה לכם לבדוק טוב טוב לפני מה בונה האתר שלכם נותן והאם הוא מייחס חשיבות לכל הפרטים הקטנים מהפרט הגדול ביותר כמו סביבת הפיתוח ושפות כתיבה ועד לדבר הקטן ביותר כמו plugins מיוחדים שתצטרכו או אם אתם מחיפה או שאולי מתל אביב או מחו״ל.