נותני שירות בתחום בניית אתרים באיזור ירושלים והסביבה
כל שורה של קוד וכל פיקסל שאנו מספקות מעוצב בקפידה.אנו מחפשות כל הזמן אופקים חדשים, אתגרים והזדמנויות בתחום הפיתוח. ונשמח לעזור לך לסיים את הפרוייקט הבא.
לאחר שרכשנו ידע בכל תחומי עיצוב אתרים ופיתוח אתרים, כיום, אנחנו יודעות כיצד לספק פתרונות יצירתיים ויעילים לכל פרויקט דיגיטלי: אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי מסחר, דפי מוצר, המרת קבצי עיצוב לקוד, פיתוח תוספים, פיתוח תבניות וגיוס לקוחות חדשים!

קצת עלינו.

משנת 2009 ועד כה, אנו בית תוכנה אשר מהווה שותף אקטיבי במגוון מיזמים ופרוייקטי דיגיטל של מאות חברות מובילות מכל הסקטורים. החל מפיתוח אתרי תדמית בסיסיים ועד פיתוח מערכות מורכבות ותוספים חיצוניים למערכות. אנחנו צוות שבראשו שני נשים. העובדה חברת פיתוח המתמחה גם בפיתוח טכנולוגיות ותוספים חיצוניים מאפשרת נותנת לנו ראייה רחבה וקשת של פתרונות לכל משימה.

אתרים ופרוייקטים נבחרים

שסיימנו לפתח ממש לאחרונה

התרשמתם? שניפגש לקפה?

מוזמנים למשרדנו 


  אנחנו מזמינות אתכם לקבוע פגישה אתנו,

  אנו יותר מנשמח לעמוד לשירותכם ולפתח יחד את הפרוייקט הבא שלכם

  טלפון: 052-7987711

  מייל: SitelStudio@gmail.com

  בניית אתרים בירושלים ואיזור הקודש

  אדבר על מיקום חברה לבניית אתרים כמו בניית אתרים בירושלים (ארץ הקודש),עד כמה בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים מיקום החברה שבונה לי את האתר אינה חשובה אלא איכות האתר משתמעת מאלמנטים רבים, סוג המערכת וכו׳.. ובנוסף אסביר אודות קידום מילות מפתח באתר לפי האיזור הגאוגרפי בו אנו נמצאים במימד הפיזי.

  שנים של נסיון בתחום פיתוח אתרים מורכבים ופשוטים הביאו אותי למקום בו יש לי זמן ורצון רב להעביר את הידע שלי הלאה, בשנים האחרונות אני והשותפה שלי בעיקר מתמקדות במתן עזרה לחברות קטנות ומציאת פתרונות כללים לבעיות יום-יומיות מתחום הדיגיטל. 

  בתור בעלת חברה בתחום הפיתוח הוובי אני חושבת שכאשר ניגשים לבנות אתר תדמית ישנם מספר אלמנטים חשובים ביותר עליהם נצטרך לשים דגש בפיתוח ובכל שלבי הבניה הפיתוח העיצוב והקידום (החלק החשוב ביותר לדעתי). הדבר הראשון מבין ארבעת האלמנטים הוא עיצוב האתר.

  סוגי אתרים שיכולים להתאים לתושבי ירושלים:

  פיתוח אתר תדמית לעסק פיזי בירושלים – אתר כזה לרוב ישמש עסק פיזי ללא מכירת מוצרים אונליין, האתר יציג את בית העסק על ידי נראות עיצובית איכותית ויישולבו בו טפסי קריאה לפעולה. כמו כן באתר מסוג זה ניתן להוסיף נציגת צ׳אט אוטומטית אשר תקבלנה בברכה פניות מהיוניקים העוברים באתר זה.

  פיתוח אתר מכירות לעסק קיים בירושלים – בכל פיתוח אתר מכירות בין עם בירושלים או בכל עיר אחרת נשים דגש מיוחד הכולל פיתוח שדות מיוחדים לצורך מתן מחירי מבצע באתר, נברור טוב את הצבעים בהם נשתמש וכמו כן פיתוחים מיוחדים על מנת להעצים את הקריאה לפעולת הרכישה באתר. 

  פיתוח אתר ווקומרס לעסק אינטרנטי בירושלים – כאשר אנחנו מדברים על עסק הפועל בצורה אינטרנטית בלבד, נשים דגש רב על ניהול מלאי נכון, קשר יציב עם הלקוח, אפשרות למעקב אחר משלוחים ועוד. על כן מערכת ווקומרס של וורדפרס בין היתר יכולה לתת מענה מלא לכל הדרישות הנ״ל.

  פיתוח תוספים לאתר וורדפרס – תחום פיתוח התוספים בא לתת מענה לאתר וורדפרס קיים, אתר אשר הדרישות הפונקציונאליות בו גדולות מדי עבור בונה האתרים שבנה את האתר ויש צורך במתכנת עם ידע נרחב יותר בתחום. על מנת לפתח תוסף וורדפרדס יש לשים לב להיררכיית העמודים, ידע מתקדם בשפת php וכמו כן ישנו צורך להבין במערכת וורדפרס. את התוסף יש לפתח ולבנות בשלבים והפיתוח אינו תמיד פשוט ודורש בדיקות תוכנה מרובות. אבל אפשרי. בקלות ראש אוכל להבטיח כי כל פרוייקט פיתוח של תוסף ואתר הסתיים אצלנו בהצלחה מסחררת.

  הסבר חשיבות הנראות האינטרנטית ודגשים בתהליך בניית אתר:

  אסביר זאת על ידי מתן דוגמאות כך שיהיה קל לכולם להבין גם ללא ידע בפיתוח אתרים. גם אם אתה מפתח צעיר וחסר נסיון אל חשש הגעת למקום החם והנכון, כאן אין צורך בהפגנת כישורים שאינם שלך אלא ללמוד מהקיים ומהמקצועיים והטובים ביותר. לצורך הדוגמא בלבד אשתמש באיזור ירושלים מכיוון שזהו איזור קודש לב מדינת ישראל. שמדבר כמעט לכולם בין אם לחילונים, דתיים וערבים כאחד. אסביר תחילה את התצורה הפיזית ולאחר מכן את הפיכתה לתצורת web של אתר אינטרנט. באיזור ירושלים נניח בשכונת גבעת זאת או בשכונה ראשית אחרת.

  דוגמא מספר אחד – מצב בו אדם מן השורה רוצה לפתוח חנות פיזית בירושלים, פינת החתולים בשכונת גבעת זאב.  סביר להניח שכבר בזמן בניית החנות הוא ישים דגש על קווי העיצוב הכללים, ינסה לשים את עצמו בתור אדם שנכנס, כמו כן ינסה למקסם את החוויה, יכול להיות שאפילו אותו בעל עסק יביא אדם שמתעסק בעיצוב פנים על מנת להביא את אותה החנות הירושלמית הספציפית למיקסום מכירות.בעל החנות, המעצב והשיפוצניק כולם יודעים שהחנות צפויה להיות ממוקמת בצפון ירושלים בשכונת שילו. לכן, המעצב ידע להמליץ לו באיזה צבעים כדאי לו להשתמש, איפה כדאי לו לשים מוצרים מסויימים שיקדמו את המכירות והיכן להניח מוצרים אחרים. יכול להיות שמפתח החנות ידע לאפיין לו גם דברים מסויימים שמתאימים לתושבי צפון ירושלים – שיכול להיות שלא יתאימו למרכז או דרום ירושלים אולי חווית הרכישה בירושלים וקודש המדינה שונה מחווית רכישה במקומות אחרים בארץ. (הרי ידוע שלקהלים מסויימים יש סגנון רכישה שונה). לאחר אפיון מלא, יוכל בעל העסק לפנות אל איש מקצוע אשר ייבנה את אותה החנות בירושלים ויהפוך את העיצוב לפיזי ואמיתי, ממש כמו קידום אורגני העוזר לעסקים ומגיע מיד לאחר שלב בניית האתר.

  בדיוק כך, תתבצע גם בניית אתרים בירושלים, אין צורך פיזי שהחברה או בעלי המקצוע שלוקחים חלק בפיתוח האתר יהיו פיזית ממוקמים בירושלים, אבל ישנו צורך שאותם בעלי מקצוע ידעו לישם כל פרט קטן ולפרשן אותו לסביבת האינטרנט ולבסוף להפוך את הקוד לאתר אינטרנט חי תוך מיקסום חווית הרכישה. כשאני מדברת על בניית אתר בירושלים או בניית אתר באיזור הקודש, לא סתם בחרתי באופן רנדומלי את צפון ירושלים וקודש ירושלים. אני יודעת שבאיזור הקודש נמצאים המון בעלי עסקים, שמחפשים שירות של פיתוח אתרים שיענה על כל דרישותיהם בין אם אדמין האתר נמצא בירושלים, רמת גן, חיפה או בכל מקום כזה או אחר בארץ ובעולם. 

  אנו נשמח מאוד לפתח, לתחזק, ולעצב עבורכם את האתר העסקי הבא שלכם. האתר שלכם הוא חלון הראווה שלכם.

  לאתרי אינטרנט תדמיתיים ופשוטים משתמשים בטכנולוגיית קוד פתוח, למרות שאני מעדיפה בכל סוג של אתר להשתמש בקוד פתוח על מנת שהלקוח שלי לא יהיה כבול אלי ויוכל לפנות לכל מתכנת אחר אם ירצה לבצע שינויים ותיקונים או להוסיף סקיצות ועמודים נוספים לאתרו. לרוב פיתוח ובניית האתר יעשה על בסיס מערכת וורדפרס, בניית אתרי וורדפרס מבטיחה נוחות תפעול עבורכם, קוד נקי, רספונסיביות של המערכת ועוד שלל תכונות נוספות עליהם ארחיב בהמשך.

  כמו כן מבין שירותינו נמנים פיתוחים ופלאגינים המותאמים אישית. עם תיק עבודות נרחב ונסיון רב שנים בכל תחומי התכנות, ובניית אתרים ומערכות מורכבות ביותר. אנו יכולות לומר בפה מלא שכשאנו לוקחות פרוייקט אנו גם נגיע לשלב הסיום שלו והעלאתו לאוויר. זאת תוך עמידה בלוחות הזמנים, ותנאי התשלום שהוגדרו מראש.

  מבין שירותנו ניתן למנות גם פיתוח תוספים מותאמים אישית עבור מערכת WordPress ועבור מערכות נוספות. במידה ותבחרו בנו לעיצוב, בניה ופיתוח האתר הבא שלכם, תוכלו להצטרף לעוד עשרות בעלי עסקים המרוצים מבחירתם.

  אנו נותנות שירות לכל העולם ללא חשיבות למקום הפיזי. בין עבודותנו תוכלו לראות אתרים שבנינו באירופה, ארצות הברית ופיתוחי web שנעשו במדינות רבות. בישראל אנו משתדלות לתת שירות בכל הארץ. החל מאיזור ירושלים וכן עד איזור הצפון ודרום כאחד.

  אנו רואות בעבודתנו שליחות להבאת הטכנולוגיות החדשות ביותר לקדמה. אנו לוקחות את עבודתנו ברצינות ומתמידות בה רבות על מנת שהתוצרים יהיו איכותיים ככל הניתן.

  קידום אתר בירושלים:

  בחלק זה אנסה להסביר איך לקדם אתר בירושלים תוך שימוש במתחרים בדירוגים כעזר לנגדנו. על כן אשמח להציג בפניכם מיומנות, לצורך התרגול אנא נסו רגע להתרכז ולענות על מספר שאלות:

  שאלה ראשונה: כמה בעלי מקצוע מתחום בניית אתרים נמצאים באיזור ירושלים ואיזור הקודש? אני אתן לכם רמז יש רק בירושלים מעל 250 חברות לבניית אתרים. עכשיו כמה מיתוכן מדורגות בדירוג גבוה בבניית אתרים בירושלים? כמעט אף אחת. ולמה? למה תוך כדי כתיבת המילים הללו אני יודעת שהעמוד הזה יהיה מקודם ויקבל דירוג הרבה יותר גבוה מכל 250 החברות לבניית אתרים האחרות שנמצאות פיזית בירושלים או באיזור הקודש?

  מסיבה אחת פשוטה וידוע מראש והיא הידע שצברתי עם השנים, האתר שלי אולי לא הכי יפה אולי הוא גם לא קולע לעין כל משתמש אבל בפה מלא אני יכולה לומר שהאתר שלי נותן תוצאות ומקבל בעזרת כלי גוגל ושימוש נכון אינדוקסים מקסימליים המחושבים ומתחשבים במילות המפתח ובתוכן הקיים באתר שלי. לי חשוב שלקוח שמגיע אלי מירושלים הקודשית ורוצה לבנות אתר בירושלים ולקדם את האתר שלו באיזור ירושלים אוכל לתת לו את המענה המהיר האיכותי והזול ביותר על מנת שיוכל לעשות כן. אל תתבלבלו, קידום אתרים בירושלים זה לא מקצוע קל וגם לא תמיד מספיק מוערך, אבל גם עם וותק דומיין לא כל כך גדול זה יכול לקרוא. כל אתר של כל לקוח עם סיום הבנייה והפיתוח, אני דואגת להטמיע בו את כל תוספי הקידום האפשריים ודואגת לעזור לו כמה שיותר בקידום האתר. אני מתמיע ללקוחות שלי קובץ xml לצורך שליחת מפת האתר בכלי גוגל וובמסטר, וכמו כן קורא רובוט וכו׳. מסיבה אחת פשוטה. כל חברה שבונה אתרים חתומה על אותו אתר אותו היא בנתה. ואני כמובן חתומה על האתרים אותם אני בונה, לכן אני בשונה מהמון חברות בארץ שמה דגש מאוד גדול על כמה מאפיינים שגורמים לכך שכל אחת שיוצא מהחברה שלנו הוא לא פחות ממושלם בתחומו.

  עיצוב אתרים יד ביד עם קידום אתרים בירושלים.

  הדבר הראשון אליו ניגשים כשרוצים לקדם אתר בירושלים הוא עיצוב מותאם לקוח ומותאם תחום. אני מאמינה במחקר שוק מלא שלי עם הלקוח יחד, אנו נשב יחד נצפה באתרים של מתחרים מהתחום גם בהיבט הפיזי והכלכלי או עסקי וגם בתחום מילות המפתח והווב ותרם תחילת בניית האתר ופיתוח האתר אנחנו נכתוב יחד תוכנית עסקית לצורת הקוד שתהיה בפיתוח האתר, לקהל אליו אנו מעוניינים לגשת ולתוכן האתר שצריך לקלוע בול לפלח השוק. אני אוהבת להחשף לדברים חדשים ותמיד שואפת לשלמות, וכך גם אני מצפה מהלקוחות שלי, במידע ולקוח ואומר לי תשמעי יש לי עסק שנמצא בירושלים ברחוב כזה וכזה, אני רוצה לבנות לו אתר סטנדרטי. אני דואגת ככל שאוכל שהאתר שלו לא יהיה סטנדרטי ולא יהפוך לפסל כמו מאות אלפי אתרים שנמצאים רק בשביל לסמן וי ולאמור יש לי אתר וזהו.הדבר הראשון הוא העיצוב הנראות וחוויות המשתמש.

  עיצוב טוב גורם למשתמשים להישאר זמן גבוה יותר באתר שלנו. המטרה שלנו היא בדיוק כמו בעולם הפיזי, להרשים את הלקוחות שלנו.ככל שהאתר עלה מהר יותר כך עולה הסטטיסטיקה לכף שהלקוח שלנו ישאר זמן ממושך יותר באתר שלנו כך ה- Rank (דירוג) של האתר יהיה גבוה יותר. אתר שמותאם לקידום בירושלים בתור מילת מפתח ״בניית אתרים בירושלים״, יתן תוצאות טובות יותר מאתר המקודם במקום אחר במדינה ויתן תוצאות מועטות יותר מאתר ירושלמי בעל שרת vps מהיר ואיכותי.

  זכרו – קוד אתר קצר תורם רבות לקידום האתר

  הדבר השני שאני דואגת לו זה קוד נקי וברור שמותאם למנועי החיפוש בצורה מדוייקת, בדיוק כפי שאנחנו לא אוהבים לקרוא סתם שטויות ומילים שרושומות בלי הקשר ביניהם כך גם מנועי החיפוש והרובוטים שלהם. ההתאמה נעשת על ידי איחוד קבצים ומניעת כפילויות. – כמו שכבר שמתם לב אני נוקטת בגישה לפרפקציוניסטיות ועל כן חשוב לי שלמרות שכמעט שום לקוח שלי לא יכול לבחון את הקוד אותו כתבתי מכיוון שהלקוחות שלי אינם מתכנתים חשוב לי מאוד שקוד האתר יהיה מיטבי, קצר, ברור וקריא ביותר עם העלאת האתר אתקן ואשנה את קבצי min בשרת האחסון התאמת תמונות, איחוד קבצים וכל הנדרש על מנת שהאתר יקבל את הדירוג – ranking הגבוה ביותר במסגרת הבסיסית אליו הוא יכול לשאוף.

  תוספי קידום אתרים כמו yohast או all in SEO המתאימים למערכת וורדפרס, או למערכת עליה מפותח האתר.

  הדבר הבא והשלישי שאנחנו בחברת סייטל דואגת לו, כבר בזמן בניית האתר אני מטמיע תוספי קידום ללקוחות שלי ואפשרות ישירה לעדכון קבצים בתוספי קידום האתרים שקיימים היום אין צורך מהלקוח לדעת ולגעת בקוד האתר על מנת לשנות את Description או התגיות, ישנם כלי קידום ותוספים שבהם אפשר מהפרונט לשנות את הבקאננד של האתר. קבצי עדכון התגיות חשובים עד מאוד לקידום האתר. בסוף שלב אופטימיזציית מהירות האתר הלקוח יודרך על כל הפונקציות המובנות פנימה.

  כבר בסוף בניית האתר, אני מלמדת את הלקוחות שלי איך להשתמש בכלים למימוש פוטנצאל למילות מפתח, לקוח המתעסק בנגרות והוא נמצא בירושלים, אני אלמד אותו בסוף בניית האתר איך להיות מקודם יותר מהרבה אתרים אחרים במילה נגר בירושלים או נגרות בירושלים. כמו כן אלמד את הלקוחות שלי איך לשים תיאור ותגיות מטא נכונות לאותם מילות המפתח. הכולל שימוש נכון בתגיות H1 ותגיות נוספות. 

  לדוגמא בעל העסק עליו דיברנו בפסקה הקודם אשר נמצא בירושלים, אוכל ללמד אותו לשים בכותרת של H2 את התחום העיקרי שלו לדוגמא: קידום אתר בירושלים, ומתחת לכותרת זו יוכל לשים פסקה אשר מורכבת מתגית paragraph שלרוב ייראו כך:

  בפתיחה:

  ובסיום/p> >

  לי חשוב שכל האתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בצורה מקסימלית והאיכות האפשרית. שלל אפשרויות וצירופי מילות מפתח קיימות ולכן אתדרך אתכם איך לברור מבין המגוון. 

  בנוסף אני מקשרת לכל הלקוחות שלי בסוף בניית האתר את האתר שלהם לגוגל אנליטיקס גוגל וובמסטר ומלמדת אותם איך להשתמש בכלים הללו לצורך הבנת הגולשים, ניתוח מלא של נתוני הגלישה ופילוח המשתמשים. בכלים אלו נוכל לקבל מידע רב גם על שגיאות סריקה הנובעות מהאתר ולתקנם בהקדם.

  גם לאחר שאתרכם באוויר וקודם במנועי החיפוש דרכנו לא נפרדות, אנחנו תמיד כאן למענה מלא המתקבל באהבה ואוזן קשבת לכל שאלה.

  חשוב לי מאוד שהאתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בקידום אתרים אורגני ככל הניתן. ובלתי נמנע מיכך לדאוג לחיבור לשלל הפלטפורמות המיועדות להליך זה.

  בסוף שלב בניית האתר אדע גם להמליץ לאותו הלקוח לפי המקום הפיזי בו הוא נמצא באיזה שרת כדאי לו לאחסן את האתר, ואיזו חבילה תשפיע עליו בצורה הטובה ביותר לטווח הארוך.מה ייתן לו את זמני הטעינה והמהירות הטובה ביותר בהיתחשב בלוקוליזציה הפיזית של בית העסק.

  בחירת חבילת שרת האיחסון חשובה ומאוד ועל השרת להיות קרוב פיזי ככל האפשר. זאת על מנת שקצב העברת הנתנים יהיה מהיר. אם האתר שלנו נמצא בירושלים והשרת נמצא אצל חברה אירופאית סביר שקצב ההעברה יהיה איטי ביותר מה שישפיע גם על מהירות העלאת הקבצים באתר ובסופו של דבר ישפיע על דירוג התוצאות האורגניות של האתר במנועי החיפוש כלומר השרת עליו מאוחסנים הקבצים משפיע בצורה ישירה על SEO לאתר.

  לבעל אתר שבנה אתר ונמצא בירושלים אמליץ לאחסן בחברה מסויימת, לבעל עסק אחר שבונה אתר אצלי ונמצא בירושלים אמליץ על חבילה שונה גם לפי התקציב וגם לפי דרישות הסף המינימליות לקידום אותו האתר. כמו כן שרת האחסון מתאים גם לפי תקציב בית העסק, עדיף אתר קטן ומקודם מאתר גדול ושבור.

  לסיכום:

  בניית אתר בירושלים וגם פיתוח אתר בירושלים המקודשת ובכל מקום בעולם מתאימה לשני סוגים של בעלי עסקים.
  הראשון הוא בעל עסק הרוצה בקבלת לידים אורגניים ישירות מהאתר וללא השקעה כספית
  והסוג השני הוא כאלה שבכלל אינם חושבים על בניית אתר או פיתוחו, אני ממליצה לכם לבדוק טוב טוב לפני מה בונה האתר שלכם נותן והאם הוא מייחס חשיבות לכל הפרטים הקטנים הרשומים מעלה, מהפרט הגדול ביותר כמו סביבת הפיתוח ושפות כתיבה נכונות ועכשיויות שייסרקו נאותה במנועי החיפוש ועד לדבר הקטן ביותר כמו plugins מיוחדים שתצטרכו או אם אתם מירושלים או מחו״ל.