נותני שירות בתחום בניית אתרים באיזור המרכז – החל מבניית אתרים בתל אביב ועד רמת גן.
כל שורה של קוד וכל פיקסל שאנו מספקות מעוצב בקפידה.אנו מחפשות כל הזמן אופקים חדשים, אתגרים והזדמנויות בתחום הפיתוח. ונשמח לעזור לך לסיים את הפרוייקט הבא.
לאחר שרכשנו ידע בכל תחומי עיצוב אתרים ופיתוח אתרים, כיום, אנחנו יודעות כיצד לספק פתרונות יצירתיים ויעילים לכל פרויקט דיגיטלי: אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי מסחר, דפי מוצר, המרת קבצי עיצוב לקוד, פיתוח תוספים, פיתוח תבניות וגיוס לקוחות חדשים!

קצת עלינו.

משנת 2009 ועד כה, אנו בית תוכנה אשר מהווה שותף אקטיבי במגוון מיזמים ופרוייקטי דיגיטל של מאות חברות מובילות מכל הסקטורים. החל מפיתוח אתרי תדמית בסיסיים ועד פיתוח מערכות מורכבות ותוספים חיצוניים למערכות. אנחנו צוות שבראשו שני נשים. העובדה חברת פיתוח המתמחה גם בפיתוח טכנולוגיות ותוספים חיצוניים מאפשרת נותנת לנו ראייה רחבה וקשת של פתרונות לכל משימה.

אתרים ופרוייקטים נבחרים

התרשמתם? שניפגש לקפה?


  אנחנו מזמינות אתכם לקבוע פגישה אתנו,

  אנו יותר מנשמח לעמוד לשירותכם ולפתח יחד את הפרוייקט הבא שלכם

  משרד ראשי ממוקם גם בתל אביב ברחוב אחימאיר 6

  טלפון: 052-7987711

  מייל: SitelStudio@gmail.com

  בפוסט זה אדבר על מיקום חברה לבניית אתרים כמו בניית אתרים בתל אביב (מרכז הארץ), ובנוסף אסביר אודות קידום מילות מפתח באתר לפי האיזור הגאוגרפי בו אנו נמצאים במימד הפיזי.

  לאחר שנים של נסיון בתחום פיתוח אתרים מורכבים ופשוטים. אני יכולה להעביר את הידע שלי הלאה, ובתור בעלת חברה בתחום הפיתוח הוובי אני חושבת שכאשר ניגשים לבנות אתר תדמית ישנם מספר אלמנטים חשובים ביותר עליהם נצטרך לא לוותר בפיתוח ובכל שלבי הבניה. הדבר החשוב ביותר הוא הנראות של האתר שלנו.

  הסבר חשיבות הנראות האינטרנטית ודגשים בתהליך בניית אתר:

  את רוב הטקס אסביר בדוגמאות כך שיהיה קל לכולם להבין גם ללא ידע בפיתוח. לצורך הדוגמא בלבד אשתמש באיזור תל אביב מכיוון שזהו איזור מרכזי שמדבר כמעט לכולם אסביר תחילה את התצורה הפיזית ולאחר מיכן את הפיכתה לתצורת web של אתר אינטרנט באיזור תל אביב נניח בשנקין או ברחוב ראשי אחר.

  דוגמא ראשונה – מצב בוא אדם רנדומלי רוצה לפתוח חנות פיזית בתל אביב, פינת אחימאית בשכונת רמת אביב ג׳.  סביר להניח שכבר בזמן בניית החנות הוא ישים דגש על קווי העיצוב הכללים, ינסה לשים את עצמו בתור אדם שנכנס, כמו כן ינסה למקסם את החוויה, יכול להיות שאפילו אותו בעל עסק יביא אדם שמתעסק בעיצוב פנים על מנת להביא את אותה החנות החיפאית הספציפית למיקסום מכירות.בעל החנות, המעצב והשיפוצניק כולם יודעים שהחנות צפויה להיות ממוקמת בצפון תל אביב בשכונת רמת אביב ג׳ לכן, המעצב ידע להמליץ לו באיזה צבעים כדאי לו להשתמש, איפה כדאי לו לשים מוצרים מסויימים שיקדמו את המכירות והיכן להניח מוצרים אחרים. יכול להיות שמפתח החנות ידע לאפיין לו גם דברים מסויימים ששונים בתושבי צפון תל אביב – שיכול להיות שלא יתאימו למכרז או דרום תל אביב אולי חווית הרכישה בתל אביב ומרכז המדינה שונה מחווית רכישה במקומות אחרים בארץ. (הרי ידוע שלקהלים מסויימים יש סגנון רכישה שונה). לאחר אפיון מלא, יוכל בעל העסק לפנות אל איש מקצוע אשר ייבנה את אותה החנות בתל אביב. ויהפוך את העיצוב לפיזי ואמיתי ממש כמו קידום אורגני העוזר לעסקים ומגיע מיד לאחר שלב בניית האתר.

  בדיוק כך תתבצע גם בניית אתרים בתל אביב, אין צורך פיזי שהחברה או בעלי המקצוע שלוקחים חלק בפיתוח האתר יהיו פיזית ממוקמים בתל אביב, אבל ישנו צורך שאותם בעלי מקצוע ידעו לישם כל פרט קטן ולפרשן אותו לסביבת האינטרנט ולבסוף להפוך את הקוד לאתר אינטרנט חי תוך מיקסום חווית הרכישה. כשאני מדברת על בניית אתר בתל אביב או בניית אתר באיזור המרכז, לא סתם בחרתי באופן רנדומלי את צפון תל אביב ומרכז תל אביב. אני יודעת שבאיזור המרכז נמצאים המון בעלי עסקים, שמחפשים שירות של פיתוח אתרים שיענה על כל דרישותיהם בין אם אדמין האתר נמצא בתל אביב, רמת גן, חיפה או בכל מקום כזה או אחר בארץ ובעולם. 

  אנו נשמח מאוד לפתח, לתחזק, ולעצב עבורכם את האתר העסקי הבא שלכם. 

  לאתרי אינטרנט תדמיתיים ופשוטים משתמשים בטכנולוגיית קוד פתוח, לרוב פיתוח ובניית האתר יעשה על בסיס מערכת וורדפרס, בניית אתרי וורדפרס מבטיחה נוחות תפעול עבורכם, קוד נקי, רספונסיביות של המערכת ועוד שלל תכונות נוספות עליהם ארחיב בהמשך.

  כמו כן מבין שירותינו נמנים פיתוחים ופלאגינים המותאמים אישית. עם תיק עבודות נרחב ונסיון רב שנים בכל תחומי התכנות, ובניית אתרים ומערכות מורכבות ביותר. אנו יכולות לומר בפה מלא שכשאנו לוקחות פרוייקט אנו גם נגיע לשלב הסיום שלו והעלאתו לאוויר. זאת תוך עמידה בלוחות הזמנים, ותנאי התשלום שהוגדרו מראש.

  מבין שירותנו ניתן למנות גם פיתוח תוספים מותאמים אישית עבור מערכת WordPress ועבור מערכות נוספות. במידה ותבחרו בנו לעיצוב, בניה ופיתוח האתר הבא שלכם, תוכלו להצטרף לעוד עשרות בעלי עסקים המרוצים מבחירתם.

  אנו נותנות שירות לכל העולם ללא חשיבות למקום הפיזי. בין עבודותנו תוכלו לראות אתרים שבנינו באירופה, ארצות הברית ופיתוחי web שנעשו במדינות רבות. בישראל אנו משתדלות לתת שירות בכל הארץ. החל מאיזור המרכז (תל אביב, רמת גן והסביבה) וכן עד איזור הצפון ודרום תל אביב כאחד.

  אנו רואות בעבודתנו שליחות להבאת הטכנולוגיות החדשות ביותר מספר צעדים קדימה. אנו לוקחות את עבודתנו ברצינות ומתמידות בה.

  קידום אתר בתל אביב והמרכז 

  בחלק זה אנסה להסביר איך לקדם אתר בתל אביב תוך שימוש במתחרים בדירוגים כעזר. על כן אשמח להציג בפניכם מיומנות, נסו רגע להתרכז ולענות על מספר שאלות:

  שאלה ראשונה: כמה בעלי מקצוע מתחום בניית אתרים נמצאים באיזור תל אביב ואיזור המרכז? אני אתן לכם רמז יש רק בתל אביב מעל 250 חברות לבניית אתרים. עכשיו כמה מיתוכן מדורגות בדירוג גבוה בבניית אתרים בתל אביב? כמעט אף אחת. ולמה? למה תוך כדי כתיבת המילים הללו אני יודעת שהעמוד הזה יהיה מקודם ויקבל דירוג הרבה יותר גבוה מכל 250 החברות לבניית אתרים האחרות שנמצאות פיזית בתל אביב או באיזור המרכז?

  מסיבה אחת פשוטה וידוע מראש והיא הידע שצברתי עם השנים, האתר שלי אולי לא הכי יפה אולי הוא גם לא קולע לעין כל משתמש אבל בפה מלא אני יכולה לומר שהאתר שלי נותן תוצאות ומקבל בעזרת כלי גוגל ושימוש נכון אינדוקסים מקסימליים המחושבים ומתחשבים במילות המפתח ובתוכן הקיים באתר שלי. לי חשוב שלקוח שמגיע אלי מתל אביב המרכזית ורוצה לבנות אתר בתל אביב ולקדם את האתר שלו באיזור תל אביב אוכל לתת לו את המענה המהיר האיכותי והזול ביותר על מנת שיוכל לעשות כן. אל תתבלבלו, קידום אתרים בתל אביב זה לא מקצוע קל וגם לא תמיד מספיק מוערך, אבל גם עם וותק דומיין לא כל כך גדול זה יכול לקרוא. כל אתר של כל לקוח עם סיום הבנייה והפיתוח, אני דואגת להטמיע בו את כל תוספי הקידום האפשריים ודואגת לעזור לו כמה שיותר בקידום האתר. אני מתמיע ללקוחות שלי קובץ xml לצורך שליחת מפת האתר בכלי גוגל וובמסטר, וכמו כן קורא רובוט וכו׳. מסיבה אחת פשוטה. כל חברה שבונה אתרים חתומה על אותו אתר אותו היא בנתה. ואני כמובן חתומה על האתרים אותם אני בונה, לכן אני בשונה מהמון חברות בארץ שמה דגש מאוד גדול על כמה מאפיינים שגורמים לכך שכל אחת שיוצא מהחברה שלנו הוא לא פחות ממושלם בתחומו.

  עיצוב אתרים יד ביד עם קידום אתרים בתל אביב.

  הדבר הראשון אליו ניגשים כשרוצים לקדם אתר בתל אביב הוא עיצוב מותאם לקוח ומותאם תחום. אני מאמינה במחקר שוק מלא שלי עם הלקוח יחד, אנו נשב יחד נצפה באתרים של מתחרים מהתחום גם בהיבט הפיזי והכלכלי או עסקי וגם בתחום מילות המפתח והווב ותרם תחילת בניית האתר ופיתוח האתר אנחנו נכתוב יחד תוכנית עסקית לצורת הקוד שתהיה בפיתוח האתר, לקהל אליו אנו מעוניינים לגשת ולתוכן האתר שצריך לקלוע בול לפלח השוק. אני אוהבת להחשף לדברים חדשים ותמיד שואפת לשלמות, וכך גם אני מצפה מהלקוחות שלי, במידע ולקוח ואומר לי תשמעי יש לי עסק שנמצא בתל אביב ברחוב כזה וכזה, אני רוצה לבנות לו אתר סטנדרטי. אני דואגת ככל שאוכל שהאתר שלו לא יהיה סטנדרטי ולא יהפוך לפסל כמו מאות אלפי אתרים שנמצאים רק בשביל לסמן וי ולאמור יש לי אתר וזהו.הדבר הראשון הוא העיצוב הנראות וחוויות המשתמש.

  עיצוב טוב גורם למשתמשים להישאר זמן גבוה יותר באתר שלנו. המטרה שלנו היא בדיוק כמו בעולם הפיזי, להרשים את הלקוחות שלנו. ככל שלקוח ישאר זמן ממושך יותר באתר שלנו כך ה- Rank (דירוג) של האתר יהיה גבוה יותר. אתר שמותאם לקידום בתל אביב בתור מילת מפתח ״בניית אתרים בתל אביב״, יתן תוצאות טובות יותר מאתר המקודם במקום אחר.

  קוד אתר קצר תורם רבות לקידום האתר

  הדבר השני שאני דואגת לו זה קוד נקי וברור שמותאם למנועי החיפוש בצורה מדוייקת, בדיוק כפי שאנחנו לא אוהבים לקרוא סתם שטויות ומילים שרושומות בלי הקשר ביניהם כך גם מנועי החיפוש והרובוטים שלהם. ההתאמה נעשת על ידי איחוד קבצים ומניעת כפילויות. – כמו שכבר שמתם לב אני נוקטת בגישה לפרפקציוניסטיות ועל כן חשוב לי שלמרות שכמעט שום לקוח שלי לא יכול לבחון את הקוד אותו כתבתי מכיוון שהלקוחות שלי אינם מתכנתים חשוב לי מאוד שקוד האתר יהיה מיטבי, קצר, ברור וקריא ביותר עם העלאת האתר אתקן ואשנה את קבצי min בשרת האחסון התאמת תמונות, איחוד קבצים וכל הנדרש על מנת שהאתר יקבל את הדירוג – ranking הגבוה ביותר במסגרת הבסיסית אליו הוא יכול לשאוף.

  תוספי קידום אתרים כמו yohast או all in SEO המתאימים למערכת וורדפרס, או למערכת עליה מפותח האתר.

  הדבר הבא והשלישי שאנחנו בחברת סייטל דואגת לו, כבר בזמן בניית האתר אני מטמיע תוספי קידום ללקוחות שלי ואפשרות ישירה לעדכון קבצים בתוספי קידום האתרים שקיימים היום אין צורך מהלקוח לדעת ולגעת בקוד האתר על מנת לשנות את Description או התגיות, ישנם כלי קידום ותוספים שבהם אפשר מהפרונט לשנות את הבקאננד של האתר. קבצי עדכון התגיות חשובים עד מאוד לקידום האתר. בסוף שלב אופטימיזציית מהירות האתר הלקוח יודרך על כל הפונקציות המובנות פנימה.

  כבר בסוף בניית האתר, אני מלמדת את הלקוחות שלי איך להשתמש בכלים למימוש פוטנצאל למילות מפתח, לקוח המתעסק בנגרות והוא נמצא בתל אביב, אני אלמד אותו בסוף בניית האתר איך להיות מקודם יותר מהרבה אתרים אחרים במילה נגר בתל אביב או נגרות בתל אביב. כמו כן אלמד את הלקוחות שלי איך לשים תיאור ותגיות מטא נכונות לאותם מילות המפתח. הכולל שימוש נכון בתגיות H1 ותגיות נוספות. 

  לדוגמא בעל העסק עליו דיברנו בפסקה הקודם אשר נמצא בתל אביב, אוכל ללמד אותו לשים בכותרת של H2 את התחום העיקרי שלו לדוגמא: קידום אתר בתל אביב, ומתחת לכותרת זו יוכל לשים פסקה אשר מורכבת מתגית paragraph שלרוב ייראו כך:

  בפתיחה:

  ובסיום/p> >

  לי חשוב שכל האתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בצורה מקסימלית והאיכות האפשרית. שלל אפשרויות וצירופי מילות מפתח קיימות ולכן אתדרך אתכם איך לברור מבין המגוון. 

  בנוסף אני מקשרת לכל הלקוחות שלי בסוף בניית האתר את האתר שלהם לגוגל אנליטיקס גוגל וובמסטר ומלמדת אותם איך להשתמש בכלים הללו לצורך הבנת הגולשים, ניתוח מלא של נתוני הגלישה ופילוח המשתמשים. בכלים אלו נוכל לקבל מידע רב גם על שגיאות סריקה הנובעות מהאתר ולתקנם בהקדם.

  גם לאחר שאתרכם באוויר וקודם במנועי החיפוש דרכנו לא נפרדות, אנחנו תמיד כאן למענה מלא המתקבל באהבה ואוזן קשבת לכל שאלה.

  חשוב לי מאוד שהאתרים של הלקוחות שלי יהיו מקודמים בקידום אתרים אורגני ככל הניתן.

  בסוף שלב בניית האתר אדע גם להמליץ לאותו הלקוח לפי המקום הפיזי בו הוא נמצא באיזה שרת כדאי לו לאחסן את האתר, ואיזו חבילה תשפיע עליו בצורה הטובה ביותר לטווח הארוך. 

  בחירת חבילת שרת האיחסון חשובה ומאוד ועל השרת להיות קרוב פיזי ככל האפשר. זאת על מנת שקצב העברת הנתנים יהיה מהיר. אם האתר שלנו נמצא בתל אביב והשרת נמצא אצל חברה אירופאית סביר שקצב ההעברה יהיה איטי ביותר מה שישפיע גם על מהירות העלאת הקבצים באתר ובסופו של דבר ישפיע על דירוג התוצאות האורגניות של האתר במנועי החיפוש כלומר השרת עליו מאוחסנים הקבצים משפיע בצורה ישירה על SEO לאתר.

  לבעל אתר שבנה אתר ונמצא בתל אביב אמליץ לאחסן בחברה מסויימת, לבעל עסק אחר שבונה אתר אצלי ונמצא בתל אביב אמליץ על חבילה אחרת גם לפי התקציב וגם לפי דרישות הסף המינימליות לקידום אותו האתר.

  לסיכום:

  בניית אתר בתל אביב וגם בניית אתר בתל אביב או לא משנה איפה בארץ, אם אתם רוצים להתחיל לקבל לידים אורגניים מהאתר שלכם ללא השקעה כספית או אם אתם חושבים בכלל על בניית אתר לעסק שלכם, אני ממליצה לכם לבדוק טוב טוב לפני מה בונה האתר שלכם נותן והאם הוא מייחס חשיבות לכל הפרטים הקטנים מהפרט הגדול ביותר כמו סביבת הפיתוח ושפות כתיבה ועד לדבר הקטן ביותר כמו plugins מיוחדים שתצטרכו או אם אתם מתל אביב או שאולי מתל אביב או מחו״ל.