בניית אתרים לאדריכלים

אדריכלים, בדיוק כמו מתכנתים שואפים לכך שכל פיתוח ויצירה שלנו תהיה מושלמת, לכן חשוב לאדריכל לברור בכובד ראש חברה לבניית אתרים לאדריכלים. פיתוח והקמת אתר WordPress וורדפרס, פלטפורמת ניהול האתרים עבור אדריכלים ומעצבי פנים המעוניינים באתר מהיר עם מערכת ניהול ידידותית. נסיון של שנים באפיון, עיצוב ופיתוח אתרי וורדפרס מאפשרים לנו לתת לכם את הטוב ביותר. תכנות מלא, קוד נקי והתאמה מלאה לצרכים של העסק שלך.

קבל הצעת מחיר

למה לבנות אתר וורדפרס איתנו?

כי אנחנו מעניקות לפרויקטים שלך עם טיפול אישי ומסור. הנה כמה מהיתרונות הבולטים בעבודה איתנו.

יחס אישי

אנו מעניקות יחס אישי לכל פרוייקט פיתוח אתר שאנחנו מובילות, חשוב לנו להיות קשובות לצרכי הלקוחות שלנו. אנו רואות אתכם כחברים לדרך שלנו בבניית האתר.

מקצועיות

נסיון רב ובחירת מתכנתים מנוסים, מקצועיים וקשובים מהווים מרכיב עיקרי. אצלנו תוכלו להנות מלווי של בונה אתרים מקצועי שיהיה זמין לכל שאלה/ התייעצות שתצוץ

עמידה בלוחות זמנים

אנו תמיד עומדות בלוחות זמנים אותם נגדיר יחד מראש ולא ״נמרח״ את העבודה. חשוב לנו לשלב בין עבודה מקצועית ובין לוח זמנים מוגדר מראש לכל משימה בפרוייקט.

קבל הצעת מחיר

לפיתוח האתר הבא שלך

אנחנו כאן בשבילך,ונשמחר לבנות אתר מושלם עבור העסק שלך
צור עימנו קשר

טלפון: 052-7987711
מייל: Sitelstudio@gmail.com

  מהו אדריכל?
  אדריכל או בשפה העיברית ארכיטקט הוא אדם המתעסק באומנות תכנוון מבנים ובנייה.
  בונה אתרים הוא מתכנת שכותב עיצוב ויזואלי והופך אותו לחי נושם ואמיתי.

  הקשר שבין אדריכלות ובניית אתרים:
  באדריכלות בדומה לבניית אתרים דבר נבנה על דבר, כמו שמספיק קיר אחד טיפ טיפה עקום בשביל שבניין שלם יתמוטט כך גם בבניית אתרים.
  אתר, מוכב מאלפי מילים שיוצרות יחד שורות קוד וסקריפטים. די בפסיק אחד קטן שנשכח או שהוקלד בצורה לא נכונה בשביל שכל המבנה יתפרק לגורמים.

  מה חשוב שיהיה באתר של אדריכל?
  כמו כל תחום, גם תחום האדריכלות מחולק בתוכו לעשרות ואפילו מאות תתי תחומים, החל מתחומי האדריכלות הקיימים כגול אדריכלות נוף, מתכנני ערים וכו׳ ועד להתמחיות ספציפיות כגון טופסי 4 ואישורים, ועד תיכנון תוכנית חשמל, תכנון תוכניות כתב כמויות ועוד.
  באתר של אדריכל/ית בראש ובראשונה חשוב להביא לידיי ביטוי בצורה מקסימלית את העיצוב. אצלנו בחברת סייטל תקבלו אתר אשר מותאם ומעוצב בסטנרטים קפדניים ביותר, קויי עיצוב מודרניים ונקיים הם שמלויים אותנו לכל אורך התהליך. כמו כן גם יצירתיות ושמירה על ראש פתוח וחשיבה מיחוץ לקופסא.
  דבר נוסף שחשוב בבניית אתר למשרד אדריכלים הוא שימת דגש על תמונות של פרוייקטים מובילים. תוך שמירה על חוויית משתמש טובה המשדרת תחושת ביטחון. זאת אנו יוצרים על ידי שימוש בגווני צבעים נעימים המשתלבים אחד עם השני.
  בסיום תהליך בניית האתר לפני שהאתר יועבר אל האדריכל הוא יעבור בדיקות פונקציונליות קפדניות על ידי צוות המתכנתים שלנו.

  תהליך עבודה בבניית אתר לאדריכל:
  שלב ראשון – הבנת צרכיו של האדריכל ופגישת הכרות.
  אנו נבנה יחד פרוגרמת תכנון ואפיון המורכבת מהבנת קהל היעד הספציפי, גיבוש רעיון עיצובי וחשיבתי עם הלקוח. אנו נערוך ניתוח שוק מלא ונבשל יחד את הרעיון תוך תיאום ציפיות מלא ככל הניתן.

  שלב שני – קונספט ורעיון עיצובי:
  לאחר שנבין מיהו קהל היעד אליו פונה האתר אותו אנו הולכים לבנות, אנו נתחיל בשלבי התכון עם האדריכל והפיכתו מחלום למציאות, אנו נעזור לך בשלב רכישת הדומיין וחיבורו אל שרת האחסון.

  שלב שלישי – בניית סקיצת האתר.
  לאחר שהבנו באופן מלא כיצד הולך להיראות האתר אותו אנו הולכים לבנות אנו מתחילים בבניית הפונקציות אותם סיכמנו מראש. צוות המעצבים שלנו עובד על עיצוב האתר אשר מותאים במיוחד עבורך.
  חשוב להדגיש שאנו בונות אתרים בהתאמה אישית על בסיס קוד פתוח כך שאין לנו תבניות מסויימות, אנו אוהבים ליצור ואצלנו השמיים הם הגבול.

  שלב רביעי מסירת הסקיצות ללקוח:
  אנו נעבור יחד על סקיצות האתר ונתחיל בסבב תיקונים ושינויים.
  לבסוף כשהאתר יהיה לשביעות רצונך, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית, אנו נתאם הדרכה מלאה לתפעול האתר, נסביר איך להזין תכנים, לעדכן את תיק העבודות, להוסיף ולשנות עמודים ותמונות.

  אנו מאמינות כי לכל אדריכל יש חלום אחר וצרכים אחרים, ויש להתאים את האתר שלו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי והמותאם עבורו.