מהו אדריכל?
אדריכל או בשפה העיברית ארכיטקט הוא אדם המתעסק באומנות תכנוון מבנים ובנייה.
בונה אתרים הוא מתכנת שכותב עיצוב ויזואלי והופך אותו לחי נושם ואמיתי.

הקשר שבין אדריכלות ובניית אתרים:
באדריכלות בדומה לבניית אתרים דבר נבנה על דבר, כמו שמספיק קיר אחד טיפ טיפה עקום בשביל שבניין שלם יתמוטט כך גם בבניית אתרים.
אתר, מוכב מאלפי מילים שיוצרות יחד שורות קוד וסקריפטים. די בפסיק אחד קטן שנשכח או שהוקלד בצורה לא נכונה בשביל שכל המבנה יתפרק לגורמים.

מה חשוב שיהיה באתר של אדריכל?
כמו כל תחום, גם תחום האדריכלות מחולק בתוכו לעשרות ואפילו מאות תתי תחומים, החל מתחומי האדריכלות הקיימים כגול אדריכלות נוף, מתכנני ערים וכו׳ ועד להתמחיות ספציפיות כגון טופסי 4 ואישורים, ועד תיכנון תוכנית חשמל, תכנון תוכניות כתב כמויות ועוד.
באתר של אדריכל/ית בראש ובראשונה חשוב להביא לידיי ביטוי בצורה מקסימלית את העיצוב. אצלנו בחברת סייטל תקבלו אתר אשר מותאם ומעוצב בסטנרטים קפדניים ביותר, קויי עיצוב מודרניים ונקיים הם שמלויים אותנו לכל אורך התהליך. כמו כן גם יצירתיות ושמירה על ראש פתוח וחשיבה מיחוץ לקופסא.
דבר נוסף שחשוב בבניית אתר למשרד אדריכלים הוא שימת דגש על תמונות של פרוייקטים מובילים. תוך שמירה על חוויית משתמש טובה המשדרת תחושת ביטחון. זאת אנו יוצרים על ידי שימוש בגווני צבעים נעימים המשתלבים אחד עם השני.
בסיום תהליך בניית האתר לפני שהאתר יועבר אל האדריכל הוא יעבור בדיקות פונקציונליות קפדניות על ידי צוות המתכנתים שלנו.

תהליך עבודה בבניית אתר לאדריכל:
שלב ראשון – הבנת צרכיו של האדריכל ופגישת הכרות.
אנו נבנה יחד פרוגרמת תכנון ואפיון המורכבת מהבנת קהל היעד הספציפי, גיבוש רעיון עיצובי וחשיבתי עם הלקוח. אנו נערוך ניתוח שוק מלא ונבשל יחד את הרעיון תוך תיאום ציפיות מלא ככל הניתן.

שלב שני – קונספט ורעיון עיצובי:
לאחר שנבין מיהו קהל היעד אליו פונה האתר אותו אנו הולכים לבנות, אנו נתחיל בשלבי התכון עם האדריכל והפיכתו מחלום למציאות, אנו נעזור לך בשלב רכישת הדומיין וחיבורו אל שרת האחסון.

שלב שלישי – בניית סקיצת האתר.
לאחר שהבנו באופן מלא כיצד הולך להיראות האתר אותו אנו הולכים לבנות אנו מתחילים בבניית הפונקציות אותם סיכמנו מראש. צוות המעצבים שלנו עובד על עיצוב האתר אשר מותאים במיוחד עבורך.
חשוב להדגיש שאנו בונות אתרים בהתאמה אישית על בסיס קוד פתוח כך שאין לנו תבניות מסויימות, אנו אוהבים ליצור ואצלנו השמיים הם הגבול.

שלב רביעי מסירת הסקיצות ללקוח:
אנו נעבור יחד על סקיצות האתר ונתחיל בסבב תיקונים ושינויים.
לבסוף כשהאתר יהיה לשביעות רצונך, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית, אנו נתאם הדרכה מלאה לתפעול האתר, נסביר איך להזין תכנים, לעדכן את תיק העבודות, להוסיף ולשנות עמודים ותמונות.

אנו מאמינות כי לכל אדריכל יש חלום אחר וצרכים אחרים, ויש להתאים את האתר שלו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי והמותאם עבורו.

2017-07-22T20:22:34+00:00