בניית אתרים

בהתאמה אישית. קריאטיבית. שתבדל אותך מהמתחרים.

בניית אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים

עיצוב אתרים רספונסיביים הוא אומנות בפני עצמה, המשמעות, עיצוב אתר המתאים את עצמו לכל גודל של מסך בו ננסה לגלוש, מסמארטפון ועד למחשב שולחני. היום יותר מאי פעם אנחנו מחוברים לאינטרנט בכל זמן ובכל מקום ובדיוק לשם כך הצורך באתר רספונסיבי הפך לזרם המרכזי למעצבי ובוני אתרים. כל האתרים שאנו בונים הם רספונסיביים ועל כן מותאמים לכל גודל מסך החל ממסך של טלפון ועד טאבלט, מחשב נייד, נייח וסמארט טיוי.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית

בניית אתר תדמית הוא כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך.  הוא אינו חייב להיות האתר היקר ביותר או המרשים ביותר, אלא הנוח והידידותי ביותר עבור הלקוח. לחברת Sitel ניסיון עשיר בבנייה וקידום של אתרי תדמית מותאמים ומעוצבים שיאפשרו לכם להחשף לגולשים ולשתף אותם דרך האתר בתכנים החדשים שבעסק שלכם. בניית אתר תדמית לעסק היא הצעד החשוב ביותר להצלחת העסק שלך.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית יכולה להוות תחליף לחנות פיזית, או לחלופין, מהווה סניף נוסף של החנות הקיימת. בעולם הדיגיטלי, הצלחתה של החנות הנה בשלב האיפיון ובהתאמת עיצוב מתאים למוצרי החנות.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים

מהיום ללקוחות שלך יהיה לאן לפנות כאשר יחיפשו את השירות אותו אתה מציע, בקלות וביעילות. אנחנו ב – Sitel מתמחות בהקמת אתרי אינטרנט איכותיים, שישמשו כפנים לעסק, אתרים לעסקים בעיצובים מקוריים שיספקו את המידע הרלוונטי עבור העסק שלך. היום יותר מאי פעם האתר של העסק שלך משמש אם תרצו או לא ככרטיס הביקור הדיגיטלי של העסק שלך, לכן השקעה באתר איכותי לעסק תוביל להצלחת העסק.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

בניית אתרים למובייל

בניית אתרים למובייל

יותר ויותר אנשים כיום משתמשים בסמארטפונים עם חיבור לאינטרנט, בניית האתר הבא שלכם צריכה להיות בפלטפורמה גמישה ולהתאים לכל המסכים. Sitel מציעה בנייה חכמה לכל המסכים,בניית אתר רספונסיבי מותאם למחשב,בניית אתר רספונסיבי מותאם למסכי מגע,ובניית אתר מותאם טאבלטים וסמארטפונים. אז במקום לבנות אתר נפרד למכשירים אלו אנו נבנה עבורכם אתר אחד שיודע להתאים את עצמו למובייל,בניית אתר רספונסיבי, אתר המותאם אוטומטית למובייל, אתר המתאים את עצמו לכל גודל מסך.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

בניית עמודי נחיתה

בניית עמודי נחיתה

במקרים רבים עמוד נחיתה יכול להיות הצעד הקטן שתעשה בכדי להפוך את העסק שלך למשגשג במיוחד. בקלות תוכל לייצר אחוזי המרה גבוהים ולהפוך מבקר ללקוח. 2 הכלים שיובילו אותך להצלחה הם עיצוב איכותי ופרסום ממוקד. יש לכם רעיון שתרצו לשווק? רוצים להפוך את דף הנחיתה שלכם למכרה זהב? נשמח לשוחח על כך.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

אנחנו אוהבות את לקוחותינו והם אוהבים אותנו

אנחנו מסורות לכלל לקוחותינו ומודעות לצרכים שלהם. מאות לקוחות אינם טועים. כשתבחר ב- Sitel תוכל להנות משירות לקוחות אמין ומקצועי.

קבל הצעת מחיר