בניית חנות ווירטואלית

תנו לי לקחת אתכם כמה שנים אחורה, בעבר הלא כל כך רחוק, כשרצינו ללכת לעשות קניות, היינו צריכים להעמיס את כל הילדים באוטו, לנעול את הבית, להיכנס למכונית ולהתחיל לשוטט בכבישים. כשכבר הגענו למקום שחיפשנו, התחלנו לעבור בין עשרות חנויות, ולחפש את המוכר המצטיין הזה, זה שייתן לנו שירות טוב סוף סוף!

עברו השנים, הטכנולוגיה התפתחה ואיתה הגיעו החנויות הוירטואליות, קניוני ענק, כלבואים, והכל במרחק לחיצה, מרחב המרחק והזמן התקצר, וממש תוך כמה רגעים אפשר לבקר בחנות כל בו, באילת ומיד אחר כך בחנות חלקי חילוף בנהריה.

בעידן של היום, כשהאינטרנט תופס חלק כל כך חשוב בפעולות היומיומיות, אם אתה לא שם, אתה פשוט לא קיים.

מה היא בעצם חנות וירטואלית?

חנות וירטולאית זו חנות קטנה בדיוק כמו חנות פיזית, רק בלי הוצאות של מים, חשמל, שכירות, ארנונה, עובדים, ועוד ועוד. כאן הלקוח משייט לו באינטרנט בחיפוש אחר מוצר או שירות מסויים, הוא חופר וחופר בתוך מנועי החיפוש, ועל הדרך הוא מגיע גם אליך. הוא נכנס ומתרשם, מהעיצוב, המלל, התמונות, חווה חוויה מסויימת. נראה לו שזה מה שהוא חיפש? והוא התרשם מהביקור בחנות? הוא ישר משלם.

אז איפה אתה בתמונה?

אתה ממשיך את עיסוקי היום יום, מגיע למחשב , פותח את הדואר האלקטרוני, והופ!!! רואה שנרכש מוצר, מגיע לדואר/לחברת שליחויות ושולח את המוצר.

עוברת תקופה, החנות צוברת פופולאריות, עם קידום נכון היא גם בעמודים הראשונים של מנועי החיפוש, ומה איתך?  אתה הולך לישון בלילה וקם בבוקר ורואה אילו מוצרים נמכרו ומה כמות המכירות, או במילים אחרות כמה כסף החנות הוירטואלית שלך עשתה בזמן שנימנמת לך.

בין אם כבר יש לך עסק ובין אם תרצה לפתוח עסק חדש, אנו כאן לרשותך.

חברת Sitel בנתה והקימה עשרות חנויות וירטואליות, עם החנות תקבל מערכת לניהול תוכן קלה וידידותית, הסבר מדוייק איך להוסיף ולהוריד מוצרים ומחירים, בכל בעיה שתיהיה לך, תוכל גם לצלצל ולהתייעץ.

עדיין מתלבט?

צלצל אלינו כבר עכשיו, וביחד נפתח לך את חנות חלומותייך – 052-7987711

אפשר גם במייל, sivan.lital.kidum@gmail.com, ציין לנו איזה עסק יש לך או תרצה שיהיה ואנחנו נחזור אלייך בהקדם עם כל הפרטים הגדולים והקטנים.