פתחתם בעבר מספר דפים עסקיים בפייסבוק ואתם רוצים לאחד את הכוחות?
הגעתם למקום הנכון!

במאמר הבא נלמד למזג 2 דפים עסקיים

רבים המקרים שבהם, עם השנים, לעסק אחד נפתחו מספר דפים עסקיים מסיבות שונות. אין צורך שתוותרו על הלייקים שנצברו בכל אחד מהם – ניתן לאחד את כל הדפים לדף עסקי אחד ומנופח!

במידה ולעסק שלכם יש מספר דפים עסקיים וגם פרופיל אישי של העסק, כדאי להתחיל בהמרת הפרופיל האישי של העסק לדף עסקי באמצעות המדריך הבא.

איך זה בפועל קורה?

הדף העסקי עם כמות הלייקים הקטנה יותר מתמזג לעמוד העסקי שבו כמות הלייקים גדולה יותר.

לפני ביצוע המיזוג חשוב שתדעו מה יכול לתרום להצלחת או כישלון התהליך:

-ניתן למזג רק דפים בעלי שם זהה – אז לפני שאנחנו מתחילים את התהליך עלינו לשנות לעמוד העסקי בעל כמות הלייקים הקטנה יותר לשם זהה לזה של העמוד העסקי בעל כמות הלייקים הגדולה יותר
– ניתן למזג רק דפים בעלי מיקום זהה – לכן נצטרך להיכנס לדף בעל כמות הלייקים הקטנה יותר ולשנות את הכתובת שלו לכתובת של העמוד העסקי הגדול יותר, ולמתין כמה דק לריענון מלא.

חשוב להדגיש כי הדף בעל כמות האוהדים הקטנה יותר ימוזג לתוך הדף בעל כמות האוהדים הגדולה יותר. כמו כן, אופציית המיזוג תופיע בהגדרות של דף האוהדים הגדול ביותר בלבד.
בתהליך המיזוג, פייסבוק מעבירה מהדף הקטן יותר רק את האוהדים וכל שאר התוכן נמחק. לכן חשוב לוודא שכל המידע שעל הדף הקטן (שיימחק) מגובה.
אחרי שכל התנאים הבשילו, יש לכם דפים בעלי שמות זהים או לפחות דומים ודאגתם לגבות את המידע מהדף הקטן יותר, ניתן להתחיל בתהליך מיזוג הדפים העסקיים:

1. כנסו להגדרות של הדף העסקי בעל מספר האוהדים הגדול ביותר.

2. בתחתית הדף בחרו באופציה של Merge Pages (מיזוג דפים)

3. מסך המיזוג ייפתח, ובו אמור להופיע שם הדף שאותו אתם רוצים למזג.

4. בחרו את הדף הרצוי ולחצו על Merge Pages.

5. הודעת אזהרה תקפוץ עם התראה, שאומרת כי כל המידע שהיה בדף עם מספר הלייקים הנמוך יותר יימחק. וודאו שוב שהמידע באמת מגובה, ואז לחצו שוב על Merge Pages.

6. פייסבוק תורה לכם לבחור באיזה מכתובות URL אתם מעדיפים לדף העסקי המאוחד. בחרו את כתובת URL של הדף הגדול. דוגמא לכתובת: https://www.facebook.com/bluedotISrael

7. בסיום המיזוג, תקבלו הודעת אישור מפייסבוק.

ברכות! יש לכם דף עסקי אחד המאחד את הלייקים שאספתם משני הדפים יחד!

# יכולים לקחת כמה שעות עד מעבר כל הלייקים, בצעו רענון מספר פעמים וחכו עד שמספר הלייקים ייתקבע. לי לקח באחד הדפים הממוזגים גם 48 שעות

# בנוסף, כל אוהד שעשה לייק לשני הדפים, ייחשב כלייק אחד בעמוד המאוחד, ולכן אל תיבהלו כאשר לא תראו את הסכום המדוייק של חיבור שני העמודים – הפער הוא מספר האוהדים הכפולים.

בנוסף ישנה גם אפשרות דומה להפיכת פרופיל אישי לעמוד עסקי , וכל החברים שנמצאים בפרופיל האישי יהפכו להיות לייקים בעמוד העסקי.
מקווה שעזרתי !

סיון וליטל -המומחות פרסום עסקים בפייסבוק
נשמח לשמוע ממכם גם כתגובה וגם במייל/טלפון
sivan.lital.kidum@gmail.com / 052-7987711