מהו אתר רספונסיבי

/, אתר תדמית/מהו אתר רספונסיבי

מהו אתר רספונסיבי

אלא אם אתה חדש לגמרי בתעשיה, או שאולי חיית מתחת לסלע בארץ רחוקה מאוד או בכוכב לכת אחר, קיימת אפשרות שלא שמעת עד כה את המושג עיצוב רספונסיבי! גם אם אתה לא מבין את המושג ״רספונסיבי״, באופן מלא, בטוח שמעת עליו באינטראקציה כזו או אחרת.

בקיצור, עיצוב אתרים רספונסיבים הוא האמנות של מעצבי אתרים, המשמעות, עיצוב אתר המותאם לכל גודל של מסך, מסמארטפון ועד מחשב שולחני.

עיצוב אתרים רספונסיבים

זוכרים את התקופה שבכדי לגלוש באינטרנט היינו צריכים לגשת למחשב השולחני, לחבר את המודם לקו הטלפון, להמתין כאשר ברקע נשמעים צלילים מוזרים של היתחברות וכל דקת גלישה היתה משביתה לנו את הקו הביתי? ואז עברנו לניידים, מעט משוכללים שאיפשרו לנו גישה לאינטרנט, במחירים מופקעים ועם תוכן אינטרנטי מצומצם. היום המצב מעט שונה, בלחיצת כפתור ובשירות  WIFI אפשר לגלוש לאינטרנט באמצעות מחשבים ניידים, טלפונים ניידים, טלפונים חכמים, טאבלטים וטלוויזיות, והרשימה עוד נמשכת.

מדובר בחדשנות מצויינת, יותר מאי פעם אנו יכולים להיות מחוברים לאינטרנט בכל זמן, ובכל מקום. בדיוק לשם כך הצורך באתרים רספונסיבים הפך ליותר ויותר הזרם המרכזי, וגולשים רבים כבר מצפים לאתרים להיות כאלו. עיצוב אתרים רספונסיבים הוא בהחלט דבר נפלא.

האתגר שבעיצוב רספונסיבי

Sitel מציבה לעצמה מספר פרמטרים חשובים שהופכים לאתגר אחד גדול טרם בניית אתר תדמית או אתר מכירות, אנחנו מודעות שקיימים שפע של מכשירים וגדלי מסך שונים שיש להתייחס אליהם בבניית אתר רספונסיבי, מסכים גדולים, מסכי אמצע ומסכים קטנים (ומה שבניהם). כאשר לנגד עיננו הדבר החשוב ביותר הוא תוכן האתר וכיצד תהיה הנראות שלו בין כל מכשירים טכנולוגיים שונים.

By |2019-01-19T15:46:46+00:00דצמבר 29th, 2014|אתר מכירות, אתר תדמית|0 Comments

Leave A Comment

פרוייקטים חדשים

צרו קשר

Mobile: 052-7987711