בניית אתרים רספונסיביים לעסקים

פיתוח והקמת אתרי Responsive – אתרי תדמית רספונסיביים לעסקים.

קבל הצעת מחיר

אלא אם אתה חדש לגמרי בתעשיה, או שאולי חיית מתחת לסלע בארץ רחוקה מאוד או בכוכב לכת אחר, קיימת אפשרות שלא שמעת עד כה את המושג עיצוב רספונסיבי! גם אם אתה לא מבין את המושג ״רספונסיבי״, באופן מלא, בטוח שמעת עליו באינטראקציה כזו או אחרת.

עיצוב אתרים רספונסיבים הוא האמנות של מעצבי אתרים, המשמעות, עיצוב אתר המותאם לכל גודל של מסך, מסמארטפון ועד מחשב שולחני.

עיצוב אתרים רספונסיבים

זוכרים את התקופה שבכדי לגלוש באינטרנט היינו צריכים לגשת למחשב השולחני, לחבר את המודם לקו הטלפון, להמתין כאשר ברקע נשמעים צלילים מוזרים של היתחברות וכל דקת גלישה היתה משביתה לנו את הקו הביתי? כעבור כמה שנים עברנו לניידים, מעט משוכללים שאיפשרו לנו גישה לאינטרנט, במחירים מופקעים ועם תוכן אינטרנטי מצומצם. היום כמו שאתם בטח יודעים המצב אחר, בלחיצת כפתור ובשירות  WIFI אפשר לגלוש לאינטרנט באמצעות מחשבים ניידים, טלפונים ניידים, טלפונים חכמים, טאבלטים וטלוויזיות, והרשימה עוד נמשכת.

מדובר בחדשנות מצויינת, יותר מאי פעם אנו יכולים להיות מחוברים לאינטרנט בכל זמן, ובכל מקום. בדיוק לשם כך הצורך באתרים רספונסיבים הפך ליותר ויותר הזרם המרכזי, וגולשים רבים כבר מצפים לאתרים להיות כאלו. עיצוב אתרים רספונסיבים הוא בהחלט דבר נפלא.

האתגר שבעיצוב רספונסיבי

אצלנו אין התפשרות, כל לקוח מקבל אתר מקצועי, מעוצב וכמובן Responsive = רספונסיבי, מותאם לכל גודל מסך.

Sitel מציבה לעצמה מספר פרמטרים חשובים שהופכים לאתגר אחד גדול טרם בניית אתר תדמית או אתר מכירות, אנחנו מודעות לקיומם של שפע מכשירים וגדלי מסך שונים שיש להתייחס אליהם בבניית אתר רספונסיבי, מסכים גדולים, מסכי אמצע ומסכים קטנים (ומה שבניהם). כאשר לנגד עיננו הדבר החשוב ביותר הוא תוכן האתר וכיצד תהיה הנראות שלו בין כל מכשירים טכנולוגיים שונים.

עקב כך פיתחנו קוד אשר מותאם באופן אוטומטי לכל גודל מסך, אין זה חשוב עם משתמשי האתר שלך ייגלשו דרך הטלפון הנייד, הטלוויזיה הטאבלט או המחשב הנייד, אנו נדאג לחווית שימוש מקסימלית. לא סתם אנו שמחים לייצג ולהיות אחת החברות המובילות בתחום בניית האתרים הרספונסיביים בארץ.