לפני שנתחיל, תנו לי לקחת אתכם 10 שנים אחורה, אני הייתי בכיתה ט׳ או י׳, השותפה שלי, על פי החישובים שלי, הייתה חיילת בסדיר, והסמארטפונים?! איך לומר בעדינות, היו ממש בתחילת דרכם, עוד בשלבי תכנון ההריון.

באותה תקופה התחרות באינטרנט הייתה קלה הרבה יותר, הן מבחינת הקידום והן מבחינת כמות המתחרים. שלא תתבלבלו, זה לא שהאינטרנט בצעמו הניב תוצאות טובות כל כך כמו בימינו, פחות אזרחים בילו פחות שעות ברשת, העוסקים בתחום לא היו רבים כמו היום, ולכן גם כמות המידע שאפשר היה ללקט ברחבי הרשת הייתה קטנה יותר.

מספר שנים לאחר מכן החלו לצוץ להם כל מיני אייפונים וסמארטפונים כאלה ואחרים, מהפכת המחירים בסלולר, והמון היסטוריה שאני לא יערבב אתכם בתוכה. אבל הנקודה המרכזית כאן היא שתוך כמה שנים, הסמארטפון וכמובן חבילת הגלישה שבתוכו הפכה חלק כמעט בלתי נפרד מהחיים.

בעידן של היום 60% מהמשתמשים שייכנסו לאתר שלך ייכנסו דרך הסמארטפון, עוד 15%-20% מהם ייכנסו מטאבלטים כאלה ואחרים ורק האחוז הבודד שנותר ייכנסו דרך המחשב השולחני או הנייד שלהם.

בעידן של היום אתר רספונסיבי הוא חלק בלתי נפרד מהמוצר המוגמר, היום כשהולכים לבנות אתר חשוב מאוד לשים דגש על הרספונסיביות שלו. אצלנו בחברת Sitel, אנו מתעסקות עם התאמת האתר למובייל כבל מעבר ל- 3 שנים.

יש לנו ניסיון רב, וחשוב לנו שהאתרים של הלקוחות שלנו, שבסופו של דבר בונים אבן אבן את תיק העבודות שלנו יהיו כולם יפים, מעוצבים, עם תוכן עשיר, וכמובן עם כל זאת נראים טוב גם במובייל .

חשוב לנו בתקופה העתירת טכנולוגיה של שנות ה – 2000 לבנות את האתרים ללקוחות שלנו כך שייתאמו את עצמם לכל גודל מסך שימציאו.

חברתנו תשמח תמיד לעמוד לשרותכם 052-7987711