פייסבוק רשת שיווק לעסקים

פייסבוק היא כבר מזמן הרבה יותר מעוד סתם רשת חברתית, פייסבוק הנה רשת ענקית בפני עצמה לשיווק עסקים, כל יום ביומו עוברים רק בארץ בתוך הרשת אלפי משתמשים שיכולים להיות הלקוחות שלי ושלך. אנו נקים את העמוד העסקי שלך, נוסיף לו את האפליקציות הנכונות, נגיעות העיצוב הנכונות, נדאג לניהול התוכן, והכי חשוב, ננתב את קהל הלקוחות הגדול שנמצא ברשת ישירות אלייך.

קבל הצעת מחיר

עיצוב הדף העסקי

אז מה נעשה? פשוט מאוד נוסיף את נגיעות העיצוב שלנו, תוך שימוש בלוגו וצבעי החברה ונדאג שכל פרסומת/סטטוס שנעלה לעמוד העסקי שלך יהפכו לחוויה, אז למה מחכים ? בואו נתחיל!

ניהול תוכן

אנו נקרא ונחקור היכן נמצאים הלקוחות הפוטנצאלים שלך, מה תחומי העיסוק, הגילאים שלהם וכו. ונדאג לנתב אותם לעמוד העסקי שלך על בסיס קבוע, כמו כן גם נדאג לשמור ככל שניתן על תפוצה גבוהה.

מיני סייט

מיני סייט בפייסבוק יכול להיות אודות החברה, תחרויות, מבצעים, חנות אונליין בפייסבוק ועוד.. אנו נבנה אותם, נעצב אותם ונשתול אותם, והן יעזרו לנו גם בנראות וגם בקידום הדף במנועי החיפוש.

קמפיין ממומן

אנו נחקור ונבדוק היכן הלקוחות שלך נמצאים, מה הם תחומי העיסוק שלהם, איפה הם גרים, איפה הם נמצאים בזמנם הפנוי, ונשמח להקים וכמובן לנהל עבורך את הקמפיין הממומן המושלם.

ניהול תוכן צריך להיות יצירתי ושיווקי

וכמובן חייב להגיע…

למקסימום חשיפה!!

0
חברות צוות מובילות
0
ימי עשייה ויצירה בשנה
0
כוסות קפה
0
פרוייקטים מצליחים בפייסבוק

נוכחות ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות תורמות רבות לקידום אורגני משום תנועת הגולשים הרבה שיש בהן. לכן חשוב ליצור נוכחות גם במדיה זו (פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, גוגל+ ועוד). נוכחות חזקה ברשתות אלו תוביל להצלחה ותקדם את מעמדך החברתי.

הקמת וניהול קמפיין ממומן בפייסבוק

הפייסבוק הוא מקום תוסס, מקום בו החברים, המשפחה ולקוחות פוטנציאלים קיימים, כל שעלינו לעשות הוא לגרום להם להתנווט אלינו ולא לאחרים, הפייסבוק מציע לנו עלויות נמוכות ותוצאות מדהימות, אז למה אנחנו מחכים?!