פרסום בוויז | חיפוש ממותג | WAZE

רוצים לפרסם את העסק בוויז?
כשאנחנו מתכוונים לפרסם עסק בוויז עלינו לשים לב למספר תחומי פרסום אותם חשוב שנבין ונבחר יחד את האסטרטגיה הנכונה,הטובה והמתאימה ביותר עבור העסק שלנו.
כאשר הם נמצאים בקרבת מקום.

התחל לפרסם
חייג עכשיו

חיפוש ממותג בפרסום וויז הסבר:

החיפוש הממותג הוא אחת מדרכי הפרסום הותיקות והמוצלחות ביותר מבין סוגי הפרסום הקיימות באפליקציית וויז.

החיפוש בוויז היה קיים כבר בזמן ההשקה ההתחלתית של האפליקציה. באפליקציית וויז ישנת יותר מ- 3,000,000 משתמשים ומאות אלפי חיפושים נעשים מדי יום.

חיפוש ממותג בוויז הופך את מציאת בית העסק שלך למשימה קלה ביותר. בעודנו מפרסמים את העסק בוויז האפליקציה תצא למכרז בכל חיפוש אותו יוצר משפתש ותבחר לפי התקציב הגבוה ביותר מי רשאי להופיע למעלה מעל כל תוצאות החיפוש האורגניות שהתוכנה מציעה.

בעודנו מפרסמים בוויז מנוע החיפוש יקפיץ אותנו למעלה ונעקוף את כל המתחרים. בנוסף לכך, בית העסק שלנו יבלוט ולוגו בית העסק שלנו יופיע עם אפשרות ללחיצה ופרטים נוספים אודותנו.

למי מתאים פרסום בוויז מסוג חיפוש ממותג?

פרסום מסוג חיפוש ממותג מתאים לכל בית עסק שרוצה לערוך תהליך מיתוג פרסומי דרך WAZE.

החל מתחנות דלק וחנויות נוחות שחייבות להופיע באפליקציה על מנת שידעו שהן נמצאות במסלול, מרכזי שירות כגון ליסינג ומכירות, מוסכים, ועד לעסקים וחברות נותני שירות ואטרקציות אשר משתמשות בפרסום בוויז לא תמיד בכדי שינווטו אליהם, אלא פעמים רבות החברות הללו יוצרות תהליך מיתוג שגורם ללוגו ופרטי בית העסק להחשף מאות אלפי פעמים בפני משתמשים. זאת עד שהלוגו שלנו יחרט בראשו של הלקוח הפוטנצאלי החדש שלנו. בדומה לפרסומים במדיה הישנה כמו טלוויזיה / עיתון / שלטים, גם כאן בפרסום חיפוש ממותג בוויז אנו חושפים את עצמנו להמון צופים חדשים שלא ידעו על קיומנו.

איך מתחילים לבצע פרסום בתוכנת הניווט החדשנית וויז?

פשוט מאוד! סייטל הינה אחת החברות הראשונות שהחלה בפרסום עסקים באפליקציית וויז. ועל כן אנו מתמחים בפרסום מסוג זה.

יחד אנו נבנה את את מסלול הפרסום המתאים ביותר עבורך.

יועצי השיווק שלנו יוכלו לעזור לך לבחור תקציב מתאים התחלתי לפרסום.

נעצב ונבנה את מודעת החיפוש הממותג, נתחרה במתחרים ונשיג חשיפות רבות.

בסוף כל מסע פרסום ישלח אליך ישירות לתיבת המייל דוח מלא הכולל את התקדמות הקמפיין, מספר צפיות, הקלקות ונהגים שניווטו אל בית העסק שלך.

אצלנו אין תשלומים הזויים ומוזרים כמו עלויות הקמה וכו׳. אנחנו תמיד מעדיפים לבזבז לך כמה שפחות תקציב, ולמצא את מקסימום התקציב על חשיפות אפקטיביות בתוכנת וויז.

קבלו הצעת מחיר ונתחיל

לפרסם את העסק שלכם ב WAZE עוד היום 

השאירו פרטים ונבנה יחד קמפיין Waze מ-נ-צ-ח !


  גם העסק שלך יכול להופיע ב-Waze

  בואו נשים את העסק שלכם על המפה.

  טלפון לפרטים: 052-7987711

  דברים שאולי יעניין אותך גם?

  מספר נושאים שמצאנו לנכון שקשורים לפרסום בוויז

  המדריך המלא להוספת נקודת ציון באפליקציית WAZE באופן עצמאי. את המדריך השלם תוכלו למצוא בתחתית הדף מיתחת להסבר עבור הפרסום באפליקציית WAZE / וויז

  פרסום טייק אובר בוויז אנו נסביר הכל על מודעת הסיכה הממותגת, איך היא עובדת, ממה היא מורכבת ומדוע כדאי לנו להוסיף אותה לפרסום הממומן שלנו ב WAZE

  המדריך המלא לפרסום חיפוש הסיכה הממותגת בוויז עם לוגו בית העסק, כל התשובות לכל השאלות שיכולות לעלות. סייטל יחד עם WAZE יתנו מענה מלא.