פרסום סיכה ממותגת בוויז / waze

פרסום בוויז אולי לא הדבר הפשוט ביותר אבל גם ממש לא מסובך, לנו יש את המשאבים והידע להפוך אתכם למותג וWAZE התחילו עוד היום להגזיל את המעורבות והחשיפות שלכם על המפה במחירים נוחים ובצורה פשוטה ומהירה.

התחל לפרסם
חייג עכשיו

הסבר כללי: וודאי פעמים רבות תוך שהשתמשתם באפליקציית הניווט וויז יצא לכם לשים לב לתמונות לוגו של חברות מובילות במשק מבצבצות על פני המסך וחודרות לכם לתודעה בלי שתשימו לב?

החברות הגדולות גילו כבר מזמן שבאפליקציית וויז אפשר לפרסם סיכה ממותגת הכוללת את לוגו בית העסק במחיר שהוא זול משמעותית ביחס לחשיפה גבוהה. 

בעלי חברות ענק הבינו את הפוטנציאל והתחילו את הפרסום כבר שנים אחורה ואלו שהתחילו ומתחילים כבר עכשיו יכולים לזכות במיתוג ובמאות אלפי חשיפות של בית העסק שלהם המפורסם בוויז בכל יום. סיכה ממותגת בפרסום בוויז זו הדרך המהירה והקלה ביותר לגרום לקהל רחב להכיר אתכם ולהתחיל לחלחל לו לתודעה שבית העסק שלכם קיים על המפה.

למי פרסום סיכה ממותגת בוויז מתאימה:

פרסום בוויז מסוג סיכה ממותגת מתאים לכל בעל עסק אשר מעוניין בכמות חשיפות גדולה ונראות לעסק שלו. לעסקים קיימים סיכה ממותגת מתאימה למקומות שהמותג שלהם כבר קיים והנהגים שהופכים ללקוחות בית העסק מגיעים אליהם על פי קריטריון של קרבה גאוגרפית. 

מחירון: הפרסום בוויז מורכב משלושה סוגי מודעות כשמודעת הסיכה הממותגת בוויז היא רק אחת מהן. 

מחיר פרסום הכולל סיכה ממותגת + מודעת חיפוש + מודעת טייק אובר מתחיל מ- 350 – 600 ש״ח לחודש פרסום. 

מבצע החודש בפרסום וויז

קוד מבצע פרסום וויז: WAZER56DTAKE3

*קוד המבצע נותן ניהול פרסום בוויז ללא עלויות הקמה אלא רק מחיר הפרסום. המבצע מוגבל לחודש אחד/ עד גמר המלאי.

איך מתחילים: כדי להתחיל פרסום בוויז של סיכה ממותגת כל שעליכם לעשות זה לצלצל אלינו לטלפון: 052-7987711 ויחד נפתח לכם טופס לקוח, ניקח את כל הפרטים המלאים ונתחיל לפרסם את העסק שלכם בוויז.

קבלו הצעת מחיר ונתחיל

לפרסם את העסק שלכם ב WAZE עוד היום 

השאירו פרטים ונבנה יחד קמפיין Waze מ-נ-צ-ח !


  גם העסק שלך יכול להופיע ב-Waze

  בואו נשים את העסק שלכם על המפה.

  טלפון לפרטים: 052-7987711

  דברים שאולי יעניין אותך גם?

  מספר נושאים שמצאנו לנכון שקשורים לפרסום בוויז

  המדריך המלא להוספת נקודת ציון באפליקציית WAZE באופן עצמאי. את המדריך השלם תוכלו למצוא בתחתית הדף מיתחת להסבר עבור הפרסום באפליקציית WAZE / וויז

  פרסום טייק אובר בוויז אנו נסביר מהי המודעה הזו, מה הן יתרונותיה ואיך מתחילים לבצע את הפרסום ב WAZE בעזרת מודעת טייק אובר ומדוע היא אטרקטיבית וטובה כל כך

  המדריך המלא להוספת נקודת ציון באפליקציית WAZE באופן עצמאי. את המדריך השלם תוכלו למצוא בתחתית הדף מיתחת להסבר עבור הפרסום באפליקציית WAZE / וויז