קידום אתרים – SEO DEVELOPMENT

נמאס לך לדשדש מאחור בתוצאות החיפוש, בעוד המתחרים שלך נהנים מן המקומות הראשונים?

כנראה שאתה צריך להוסיף לצוות שלך מומחה בקידום אתרים.

אז מדוע לבחור דווקא סייטל קידום אתרים ?

♦ ניסיון מצטבר- במשך כמה שנים חקרנו, ניתחנו ובעיקר למדנו את מנועי החיפוש על כל רבדיהם, ואנו ממשיכות ללמוד ולהשכיל

♦ כלים מתקדמים והתחדשות – אנו בעלות כלים מתקדמים מאוד בתחום הקידום, מה שהופך את עבודתנו למקצועית ביותר

 הבנה- אנו גם בונות אתרים ברמה גבוהה מה שגורם לנו להבין את התחום קידום אתרים על כל צדדיו ורבדיו

♦ ליווי אישי – התנהלות שותפת ומקסימלית מול הלקוחות איתם אנו עובדות או דרך איש הקשר בחברה.

 כבר מעל לשלוש שנים שאנו מסייעות לעשרות עסקים מכל הגדלים וכמעט רוב הסוגים להגיע לחשיפה מירבית ברשת. קידום ושיווק עסקים באינטרנט זו המומחיות שלנו, ואנחנו לוקחות את ההצלחה של הלקוחות שלנו בצורה מאוד רצינית !

 

seo - קידום אתרים

מבצע לשלושה חודשים בלבד

2,500לחודש
  • לקידום אורגני בגוגל – ללא הגבלת מילות קידום

ומעבר לכך google (גוגל) הינו מנוע החיפוש הפופולארי בעולם, זאת מכיוון שלכל שאלה יש תשובה, או למען האמת מספר עצום וכמעט אין סופי של תשובות. 

אז מי מחליט איזו תוצאת חיפוש תוצג בדף הראשון בגוגל ואיזו תוצג בדף מספר 45?

הסורקים המשוכללים של גוגל כמובן, לשמחתינו אנחנו בסייטל דוברים את שפת הגוגל שלהם.

גולש שמחפש בגוגל נמצא כבר בשלב השני בתהליך הרכישה – סקר השוק והערכת האלטרנטיבות האישית שלו.

כלומר – בשלב הראשון היה הצורך שלו במוצר או בשירות שלך. אם לא ניתן למצוא אותך בגוגל ואילו את המתחרים שלך כן אפשר אזי המשמעות היא שהם מקבלים לקוחות שיכולים היו להיות שלך,לנו זה חבל.

 

עוד על קידום אתרים:

אז מיהו ומהו בעצם הנושא הענק הזה קידום אתרים? נתחיל לעשות סדר, דבר ראשון, נפריח איזו שהיא אמונה מאוד רווחת שמקדם אתרים יכול להיות אדם שלא יודע לבנות אתרים ומקצועו הוא רק קידום, זוהי טענה מאוד לא מקצועית, אז בואו נתחיל לעשות סדר בבלאגן.

תחילה, לפני שניגשים לפרוייקט כזה או אחר של קידום אתר, הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא על איזו מערכת יושב האתר, בעידן של ימינו, ישנם המון מערכות של אתרים שנראים בסדר ואפילו מעולה, ובנויים במערכות לבניית אתרים שמאוד קלות למשתמש. במערכות הללו כל אדם ללא שום רקע בשפות תיכנות או בבניית אתרים, יכול לבנות אתר, לצורך העניין זה יכול להיות השכן מלמעלה או הגנן שלנו.

כשרק התחילו להשיק את המערכות האלה זה היה נראה כמו הלהיט החדש, עכשיו, כל בונה אתרים ייבנה לעצמו פלטפורמה של עיצוב ובניית אתרים, הלקוחות ייבנו בעצמם את האתר, והכל יהיה פשוט הרבה יותר. אז זהו שלא!

מהר מאוד אנשים, או בעצם בעלי עסקים הבינו שאתרים שנבנים במערכות מהסוג הזה לרוב אינם נסרקים במנועי החיפוש ובמידה וכן הם אינם מגיעים לתוצאות חיפוש מכובדות. היו כאלה שלא וויתרו והתחילו לשפוך סכומי עתק על קידום האתר. ולמה?

כשניגשים לבנות אתר ומצפים שיום אחד האתר הזה יוכל להתקדם בצורה אורגנית, צריך לשים לב למספר דגשים, כבר בבסיס האתר, קוד האתר, צריך להיות בנוי בצורה חלקה ונוחה כך שהאתר יוכל להיסרק בפשטות, תגיות ה – meta של האתר צריכות להיות ענייניות ונכונות, הקישורים באתר צריכים להיות נוחים, קצרים ועניינים, וכמובן רזולוציית התמונת, השרתים, או במילה אחת, מכלול האלמנטים צריכים להיות הכי קרובים שאפשר לשלמות עבור סריקה מושלמת. לאחר שסיימנו את שלב סריקת האתר, אנו יכולים לעבור לשלב שתילת הקישורים, עדכון האתר, ועוד כמה שלבים שחוזרים על עצמם כמה וכמה פעמים.

לנו ב – Sitel יש ניסיון של מעל 3 שנים בקידום אתרים, קידמנו עשרות אתרים שהגיעו לתוצאות מכובדות הן בקידום אורגני בלבד והן בשילוב של קידום אורגני וממומן, עשרות לקוחות כבר אספו לעצמם כמה וכמה לקוחות ממדיית האינטרנט ולעשרות יש כרטיס ביקור דמוי אתר איכותי ומעוצב. מה אתכם?

חברתנו תשמח תמיד לעמוד לשרותכם 052-7987711

לקידום אתרים חייג עכשיו – 052-7987711