רציתי לספר לך או יותר נכון לשתף אתכם קצת על עולם האינטרנט והפייסבוק,

מה מיוחד בעולם הזה? ולמה הפרסום בו כל כך הרבה יותר אפקטיבי?

נתחיל מהעבר, או מהמילה הפחות מושכת ״מההיסטוריה של תולדות הפרסום…״

בעבר הלא כל כך רחוק, כשהיינו רוצים לפרסם את העסק שלנו, היינו צריכים לפנות אל המדיה הכתובה, כלומר לשלטי חוצות/לפרסומות בעיתונים ועוד.

כשפירסמנו בפלטפורמה הזו היינו לרב יכולים להגדיר מבחינה דמוגרפית מי יהיו קהל הלקוחות שלנו

כלומר, אם פרסמנו בעיתון בשם ״פרדס חנה והסביבה״ – יכולנו לדעת בוודאות שאנשים ברחבי פרדס חנה והסביבה ייקראו את המודעה, ואם רצינו לפרסם לכל הארץ היינו צריכים לעשות איזו מודעה גדולה בעיתון מאוד מדובר.

מה שגם דרש בדר״כ תקציב לא קטנטן בלשון המעטה.

כמה שנים לאחר מיכן, משהו השתנה בעולם הפרסום , משהו במימדים שלא ייתוארו, המצאת האינטרנט, המצאה מטורפת, שבה מימד המרחב והזמן התקצרו ותומצטו ל-0 , וכבר אסביר במילים.

אם פעם כמו שכתבתי, היינו צריכים לתלות שלט ענק , לחכות שאנשים יעברו וייראו אותו, או לכתוב מודעה בעיתון כזה או אחר, ולחכות שאנשים ייקראו את העיתון, ללא בקרה של גילאים, תחומי עניין, שפות וכו׳.

בתקציב גבוה מאוד.

אז מה שקרה בעידן החדש היה שבעצם אנחנו , אנשי המקצוע (הפירסומאים) יכולנו תוך כמה לחיצות עכבר קטנות, להגיע בכמה שניות למספר מטורף של אנשים, בלי לחכות, בלי לחשוב, היו לנו מיליוני אנשים שמחוברים און ליין, וכל מה שהיינו צריכים לעשות הוא לנתב אותם היישר אלינו.

 הזמנים התקדמו, תקופות השתנו, וגם זה נהיה כבר ישן, והופ יצא לו עידן ה- web2, שזה העידן שבו אנו חיים היום, בעידן הזה לא רק שפירסומאי האינטרנט יכולים להגיע לכל אדם כזה או אחר במרחב מתי שיירצו, אלא שלאדם הקאן הזה יש את הזכות לבוא ולהגיב, לבוא ולהגיד ״אל תגידו שמוצר הזה הוא הכי טוב כי ניסיתי ו…..״

מישהו אחר יכול להגיע ולחלוק על דעתו.

זה עידן של ניתוב אנשים, היום הפירסום הוא לא מיקצוע של מה בכך, להיות פירסומאי אינטרנט זה בנשמה, זה משהו שנולדים איתו, זה הרצון להגיע לכמויות יותר ויותר גדולות ולהשמיע את מה שיש לך לומר.

בעידן של היום, תבחר פירסומאי טוב , והעסק שלך יהיה טוב, תבחר פירסומאי מצויין והעסק שלך יהיה מצויין.

 אני עובדת בחברת ״sitel״ חברה המציעה שירותיי קידום במדיה דיגיטלית , במשך שנתיים אני וחברתי ליטל מתמחות בקידום שיווק וניהול תוכן דיגיטלי וקידמנו כבר עשרות בתי עסק תוך חשיפתם לקהל יעד גדול יותר ,וכמובן עם זאת הגדלת מעגל הלקוחות הפוטנצאילים.  אם דרך הפייסבוק ואם דרך קידום בגוגל ואם גם דרך בניית אתריי תדמית /מכירות וקידומם .

נשמח לייעץ, לעזור וכמובן יותר מכל לעבוד יחד בשיתוף פעולה.

מה שמניע אותנו והופך אותנו לטובות ביותר בתחום היא המחשבה.

המחשבה שאפשר להגיע לירח להקיף אותו ולחזור אם רק נרצה. כשאנחנו ניגשות לפרסם עסק כזה או אחר, אנחנו דואגות שכל החולומות שלו יהפכו למציאות.

לפרטים נוספים – סיון וליטל –

052-7987711