אנחנו מציעות מגוון שירותים המתאימים לכל צורך

אפיון

אפיון

אפיון אתר הוא למעשה כל הפעולות שנבצע בשלב תכנון האתר, אפיון נכון יסדר יחסוך לנו מאמצים רבים בביצוע שינויים בעתיד, והוא זה שיעצים את הקידום במנועי החיפוש. אנחנו בחברת Sitel מאמינות שהעסק שלך מיוחד ולכן נדרש פתרון שיבליט את היחודיות שלך.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

מובייל

יותר ויותר אנשים כיום משתמשים בסמארטפונים עם חיבור לאינטרנט, האתר הבא שלכם צריך להיות גמיש ולהתאים לכל המסכים. Sitel מציעה בנייה חכמה לכל המסכים, למחשב, למסכי מגע, טאבלטים וסמארטפונים. אז במקום לבנות אתר נפרד למכשירים אלו אנו נבנה עבורכם אתר אחד שיודע להתאים את עצמו לגדלים שונים של מסכים.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

אפיון
עיצוב

עיצוב

עיצוב אתרים הוא זה שיחבר את העסק, השירות והמוצר שאתה מציע עם לקוחותיך. עיצוב טוב גורם לך לתחושות, לרגשות ובסופו של יום לפעולות. ואלו בדיוק החוויות אותם אנו מנסים להשיג מהמשתמשים שלנו. אנחנו ב – Sitel מעודכנים בכל הטרנדים החדשים ונשמח לסייע לכם בעיצוב והקמת האתר הבא שלכם.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

חווית משתמש

עיצוב חווית הגלישה הוא מהשלבים הראשונים בהם ניגע בדרכנו לבנות אתר, והוא שלב החייב להתבצע באופן הנכון בכדי להעביר את המסר בצורה ברורה דרך האתר (אתר תדמית, עסקי, פורטל או חנות וירטואלית). חברת Sitel בעלת יכולות מגוונות הן בעיצוב והן בהבנת המשתמש ודואגת לחוויה ידידותית ונוחה בכל פרוייקט.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

עיצוב
קידום אתרים

קידום אתרים

כיום google הנו מנוע החיפוש המוביל בעולם האינטרנט, מרבית הגולשים מוצאים את התוכן אותו הם מבקשים ממנוע החיפוש כבר בעמודים הראשונים ולכן SEO – Search Engine Optimization הוא אולי הדבר החשוב ביותר בהקמת אתר אינטרנט. טרם העלאת האתר לאוויר יש לבדוק כי אכן מנוע החיפוש אינדקס או סרק את כל דפי התוכן, ומעת לעת מומלץ לרענן את האתר על פי מילות מפתח מובילות.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

פתיחת דף פייסבוק לעסק

פייסבוק כבר מזמן לא רק רשת חברתית מובילה. בשנים האחרונות הפכה פייסבוק לרשת שיווק אגרסיבית. לעסקים מסויימים היא אף מועילה יותר ממנוע החיפוש של גוגל.

קרא עוד
קבל הצעת מחיר

פתיחת דף עסקי

למה Sitel?

זה הזמן ליצור את הנוכחות האינטרנטית שלך ! ביחד איתנו, תקבל גישה לשירותים מתקדמים בעולם האינטרנט, ויכולת בקרה מלאה בכל מקום. אנחנו ניצור עבורך את הפרויקט המדהים והיעיל ביותר למיתוג אישי ועסקי בכדי שתוכל למנף עצמך מעלה. חברתנו שותפה למאות הצלחות, אל תשאר מאחור. הצטרף כבר עכשיו.

אנחנו ניצור. אתה תהנה.